şükela:  tümü | bugün
2162 entry daha
  • 1) ilkokulda 5 yil yanyana oturdugum, okul disinda 7/24 beraber oldugum arkadasim trafik kazasinda,
    lisede 1,5 sene yanyana oturdugum, okul disinda beraber oldugum tek arkadasim askerde,
    lise bittikten hemen sonra 5 yil boyunca 7/24 beraber oldugum arkadasim (ayni zamanda akrabam) trafik kazasinda vefat etti.

uzun yillar kankalik yaptigim ve vefat etmeyen 1 tane arkadasim var, yaklasik 8-10 senedir görüsmüyoruz 3 gün önce instagramdan beni eklemis, umarim kendisine bisey olmaz, allah uzun ömür versin.

2) gercek anlamda ilk askim olan ilk kiz arkadasimla ayrilmamizin üzerinden 8-9 sene gecmisti, ben böyle ayrildiktan sonra milleti facebooktan ya da baska hesaplardan takip etmem, 8-9 sene bende kalan esyalarina bile bakmadim (hatta daha dün odayi düzenlerken gördügüm fotograflarina bile bakmamistim) icimden bir ses arama kismina kizin ismini yaz dedi, kendimi tuttum yazmadim, bilgisayarin basindan kalktim, 2-3 saat gecti, yine icimden bi ses yaz ismini dedi ismini yazdim enter'a bastim, gelinlikli fotografini gördüm, fotografin üstünde de 2 saat önce evlendigi yaziyordu.
  • az önce mutfağa çay doldurmaya gittim. salona geri döndüğümde demliğin de elimde olduğunu fark ettim. bir elimde dolu çay bardağı, bir elimde demlik...

edit: imla.
436 entry daha