*

şükela:  tümü | bugün
  • benim derdim bildiğin "yar'rak" arkadaş! yani, sikim olmasa, böyle muhlis, sakin, ilime düşkün, efendi ve güzel bir adam olacağım. ama hayatımda ne kadar abukluk varsa, aha şu bacaklarımın arasındaki et parçası yüzündendir! aklım kayar, gözüm kayar, gönlüm ve sonunda bazen sikim kayar; ona kayar, buna kayar! ona buna kaymasa bile, hep aklım kayar işte! böyle, sırf bu yüzden oturur, dünya meseleleri yerine kadınları düşünürüm! vaktimi çalar; gönlümü çalar kadınlar! benim derdim "yarrak" işte kardeş! böyle dert düşman başına; kadınların başında! hepimize sabır diliyorum! biliyorum ki, bu dünyanın 'am'dan sonra en büyük derdi de, 'yarrak'tır arkadaş! bir sik sahibi olarak benim en büyük derdim benim işte! am sahiplerine de ayrıca sabır diliyor, ve keza ayrıca, vesilesiyle buradan bir daha* itinayla selam ediyorum!
  • uyuyamiyorum sozluk. gicik bir sivri sinek dolaniyor basimda. hava sicak , nefes alamiyorum.
  • birçok kişiye sağda solda buton aratacağını bilsem de, kendi çapımda büyük bir sorunum olduğu bir gerçek.

şimdi ben, haftanın 6 günü beşiktaş maçı bekleyen, yenilmeyi bırak, berabere kalsak, öteki maça kadar on karış suratla gezen, o hafta barcelona- real madrid derbisi olsa izlemek içinden gelmeyen birisiyim. malum, takım şampiyonluğa gidiyor ve önümüzde ciddi bir trabzonspor maçı var. maç cumartesi günü. aksilik ya, yakın bir arkadaşım da cumartesi günü nişanlanıyor ve doğal konuklardan biriyim.

şöyle söyleyeyim; milli arada astra maçını bile izleyemediğim için deliren birisiyim. böylesine önemli bir maçı kaçıracağım düşüncesi resmen uykumu kaçırıyor.

butonculara duyrulur.
  • (bkz: meme)
  • barlarda cikan sikimsonik isimli gruplara gicik oluyorum.

grup isimleri, ingilizce bir kelimenin türkce okunusu seklinde olan da var, turkce kelimeyi ingilizce yapan da, eski kelimeleri modernlestirenler de.

genelde erkeklerden olusuyor gruplar, icinde kadin olanlarda da kadinlar ve grubun diger elemanlari 30-35 yas üstü oluyor.