şükela:  tümü | bugün
4707 entry daha
  • cep telefonumda tam 14 dilde müzik var. valla bak! özel bir çaba falan da sarf etmedim. canım sıkıldı geçen, "bi sayayım du bakalım" dedim saydım:

1. türkçe 2. ingilizce 3. arapça 4. almanca 5. yunanca 6. farsça 7. ibranice 8. azerbaycan türkçesi 9. tatarca (kazan) 10. izlandaca 11. türkmence 12. ispanyolca 13. endonezyaca 14.fransızca

dil grupları

hint avrupa :7
    altay :4
    semitik :2
    bilinmeyen:1 (endonezyaca)

canım sıkıldı. uğraştım. pişman da değilim.
  • neredeyse katıldığım her çekilişi kazanmak.
    şaka yapmıyorum sözlük, inanılmaz saçma bir şansım var.
    serüven jetix'in haftalık ödül vermesiyle başladı. 146 ile internete girmeyi bilen az sayıdaki çocuklardan biri olarak, her hafta pazartesi günü sabah yayınlanan ilk yarışma resmini görür görmez mail adresini yazılı olarak hazır tuttuğum mail sayfamı doldurup gönderirdim. scooter, tmnt kart seti, beyblade seti ve envai çeşit oyuncağı kısa bir sürede kazandım. daha sonra internetin yaygınlaşması ve facebook'a 2008'de üye olmamla oradaki yarışmalara katılmaya başladım. envai çeşit kitap, müzik cd'si, t-shirt ve ufak tefek ev eşyası kazandım(termos, kupa vs).
    daha sonra elektronik alet çekilişleri arttı.
    sene 2010, thermaltake level 10gt kasası daha piyasaya sürülmedi, thermaltake facebook'tan bir çekiliş yaptı dünyanın ilk tüketici modelini veriyorlar. kazandım. şuanki değeri en az 1300tl hala kullanıyorum. aynı sayfadan 1 hafta sonra 500w psu kazandım.
    klavye, mouse, kulaklık derken neredeyse bilgisayar dizdim. ilk türkçe manga'lar piyasaya sürülürken yapılan set çekilişini de ben kazandım. türk manga sektörüne ilgim için teşekkür içeren bir mektupla setimi gönderdiler.
    bilgisayarım hazır olunca steam çekilişlerine katılmaya başladım. şaka yapmıyorum, yüzlerce oyun kazandım. ilk önce gruplardan key, market eşyası derken topladım. daha sonra sadece steam hediyeleri çekilişi yapan siteleri keşfettim, orada da birkaç yüz oyun kaldırmışlığım vardır. birkaç ay önce de nvidia'nın yayınından playerunknown set kutusu kazandım, 5000 liraya sattım.
    şöyle de birkaç resim bırakayım;
    https://eksiup.com/462beaa71220
    https://eksiup.com/1d7030bd2400

evet şanslıyım. yakınlarım instagram çekilişlerine falan şans getireyim diye beni etiketliyor. garip.