283 entry daha
  • 2 haftada 13 ton trakya karpuzunu şeytan kantarıyla satmak ve bu süre içerisinde nokia 3310 model telefonda yılan oyununu 3 kez bitirmek.
  • tetriste bilgisayarı 3 kez arka arkaya yenmek.
  • ilkokul 1nci sinifa solak olarak baslayip, sol elle yazimi yazilir ulen diyen ogretmen yuzunden sag elle inci gibi yazi yazmayi ogrenip kirmizi kurdale ile odullendirilmem.
  • windows 95 zamanı, bilgisayarın daha bir kere bile kasasını açmamış ve internet denen şeyi sadece okul laboratuarında görmüş bir insan olarak, elimde sadece arkadaşımın internet kullanıcı adı ve şifresi varken, bir adet internal dialup modem alıp kullanım kılavuzuna bakıp jumper ayarı denen saçma sapan şeyi (devrenin üzerinde birtakım plastikleri bir yerlere sokarak) doğru yapıp bilgisayara doğru şekilde takışım, sonra helplerden filan okuyup bağlantı oluşturup internete bağlanışım. hala gurur duyarım.
  • bir cümleyi sadece içindeki sesli harflerini okuyarak söyleyebilmek.
    şöyle ki: i üei aee iiei ei aeii ouaa öeeie.
  • üniversite yıllarında, bir dönemde aldığı 8 dersin 7'sinden kalıp, geçtiği tek seçmeli dersten aa almayı başarmak. (yok yok basketbol, fotoğrafçılık, tiyatro gibi seçmeli değil neyse ki uluslararası işletmecilik dersiydi) daha da ötesi utanmadan aileyi arayarak bu sevinci onlarla paylaştım. bir bilselerdi diğer derslerin durumunu. canlarım benim! sizi seviyorum...
  • mujdat gezen sanat merkezi nde cuval giyip zıplama yarısında kitap kazanmak.
  • vatani görevini başarıyla yerine getiren her türk erkeği gibi helikopterden digerine atlarken sarjor degistirmek
6313 entry daha
hesabın var mı? giriş yap