• metroda hiçbiryere bakmama umarsızlığı. yapamıyorum arkadaş. metroya binince illa ki birilerine gözüm takılıyor. karşıya baksam karşımdakiyle gözgöze geliyorum, cama baksam camın yansımasından yanımdakiyle gözgöze geliyorum. hayranım o sanki metroda kimse yokmuşçasına boşluklara bakabilen insanlara. hatta öyle birisini görünce gidip öpesim geliyor onu.
  • resim kursuna gidip 2. dersten sonra paramın iade edilmesi.
  • şu yaşıma geldim hala eti puf açamıyorum.
  • 1010'u 10'a bölüp 11 bulmak. bunu 25 yaşında ales'te yapmak.
  • öss 2006'da ösym 124 civarında bir ham puan veriyorken,
    bendenizin bu sınavdan 145 puan alması...

baraj puanı 185 idi, maksimumum puan ise 300.

babam boşuna, daha 2006 yılının sınavına girmeden, ucuza gelsin diye bir daha ki sene* için dershaneye kayıt yaptırmamış. adam işini biliyor.

bir de buna ekleme olarak, o sene fen-1 testinden 3 doğru 24 yanlış yaptığımı hatırlıyorum. anlamadığım tek nokta ise; neden kalan 3 soruyu boş bıraktığım ?
  • ıslık çalmayı bir türlü becerememek.
  • hayatimda hic takdir veya tesekkur almadim ben mesela. harbiden eften puftenmis lan.
  • össde hayvan gibi puan alıp 25 yaşında hala üniversite bitirememiş olmak.

kendime not: ulan eşek bağlıyolar mezun oluyo 2 yıl daha bağlıyosun profesör oluyo da ben niye bitiremiyorum lan?

edit çekeyim de herkes durumun vehametini anlasın. yaş 25 3. üniversite hala 1.sınıf.

bokunu çıkarma editi: 4 oluyo lan. şaka şaka. yeni afla en birinci üniversiteme geri dönüyorum. olur da oraya dönemezsem 4 olma yine de ihtimalim saklıdır. izin almadan kopyalanamaz.
  • oje sürememek.
  • ağzıma parmaklarımı sokup yüksek desibelli ıslık öttürmek ya da sakız şişirebilmek gibi yeteneklerim hiç olmadı. çalıştım, olmadı.
hesabın var mı? giriş yap