şükela:  tümü | bugün
  • -otobüs ve metrolardaki güzel kızları çaktırmadan camdaki yansımalarından kesebilmek,
    -yerden en az 1. 42 metre yükseklikten atılan bir leblebiyi hangi hızda olursa olsun ağzımla yakalamak...
  • sol elle sağ ele taşırmadan oje sürebilmek.
    istek üzerine gelen edit : entry yazılırken solaklar değil sağ elini kullananlar göz önünde bulundurulmuştur efendim. bilginize.
  • sözlükçülerin en eften püften başarılarıyla aralarında ne gibi farklar bulunduğunu anlayamadığımdır. malım ve bunu yeni fark ediyorum sanıyorum.
  • dilinin ucunu 180 derece döndürebilmek. benden başka yapabilen görmedim daha. peki bir işe yarıyor mu? hayır tabiki.
  • muhtemelen başka insanların da yapabildiği fekat etrafındaki insanların yapmadığını görünce, sadece kendilerinin yaptığını zannettiği zamazingolardır.

mesela,
    48+ saat uyumadan gezebilmek*, 24+ saat deliksiz uyuyabilmek.*
  • sağ ayak parmak uçları üzerinde durup, diğer bacağını 90 derece ayırıp, beli 45 derece öne eğip sol kolu yere paralel hale getirip 31 çekmek.
  • avuç içlerimi birleştirip formülü bende saklı bir teknik sayesinde ellerimle "zort zort" diye ses çıkarıp çocukları deliler gibi güldürebiliyorum.

not: bence hiç de eften püften değil ama daha uygun bir yer bulamadım bunu yazacak.
  • istediğim zaman ağlayabiliyorum.
    yarın bi gün keşfedilir de filmlerde oynarsam hüngür şakır giderim, recisörün tokatlamasına gerenk yok.
    duy beni fatih.*
  • güzel severim.
  • kulaklarını oynatabilmek. bir davşan gadar deel tabi,yeaah.