şükela:  tümü | bugün
  • vakti zamaninda gumussuyu'ndan, bugunku istinye park'in oldugu yere yurumuslugum vardi. hizli bir tempoyla tam 2 saat surmustu.
  • 25 km. eskişehir-avlakkaya mevkii.

ayrıca, yaza 5 güne yayılmış, 100 km.'lik bir batı toroslar planı da var işbu yazarın.
  • bazen sırf eğlencesine yapılan yürüyüşlerdir.
    karşıyakadan direkt sahil yolunu izleyerek fuara gitmişligim vardır. ya da bayraklı sevgi yolundan küçükparka.
  • unutulmaz yürüyüşlerdir. askerdeyken küçükyalı'dan, kadıköy'e kadar sahil yolu üzerinden yürümüştüm. malın biri küçükyalı'nın ortasına "kadıköy'desiniz" diye tabela dikmiş. biz de yakın sandık... meğer sadece aynı belediyenin yetki alanındaymış. tabi tüm çarşı günümüz yürümekle geçti...
  • öğrenciyken kızılıay'dan demetevler'e yürümüştük arkadaşla fantasylandda jeton parası için.
  • kadıköy iskele-bostancı iskele-kadıköy iskele. hatta giderken moda sahili dolaşılmıştır bok varmış gibi, kaç saat sürdüğünü ne siz sorun ne ben söyliyim.
  • beşiktaş'tan sahil boyunca tarabya'ya kadar yürümüştük bir arkadaşla, yorulduğumuz için geri döndük, ancak otobüs'e ancak bebek'te filan binebildik. tabii yaşlar 19-20 o zaman.
  • bahçelievler-beytepe.
    15-20 km. arası bir mesafe oluyor, bir kaç kere gidiş-dönüş olarak yürümüştüm can sıkıntısından.
  • askerde gece 3 de intikal denen şey için yola çıktık 9-10 saat kadar sonra ulaştık gitmemiz gereken yere . çadırları kurduk hava kötüydü. bişey komutanı bu havada yazık çocuklara, dönsünler geri demiş!!!!! hadi toplan dön geri gece saat 12 de geri geldik. son 500 metrede koşturdu bir de ipneler. kalp krizi geçirmek için dua ettiğimi hatırlıyorum allaha ama olmadı.
  • batıkent - dikimevi

o zamanlar koskoca bi çılgındım, çılgındık.. şimdi tv'yi kapatmaya üşeniyorum, resmen şişko kedime döndüm lan.