şükela:  tümü | bugün
 • bitmesin istenen rüyadır.
  ben kaş'ta çok güzel zamanlar geçirdiğimi gördüm.uyandığımda ordamıyım diye düşündüm bi an çünkü ordaki her an rüya gibi benim için.
 • genelde ergenlikte sık görülen rüyalardır. yaş ilerledikçe kabuslar dışındakiler pek hatırlanmaz uyanınca.
 • rüyada olduğumu farkedip, kontrolü ele geçirdiğim rüyadır. ondan sonra olaylar olaylar. hiçbir şeyden sakınmadan ordan oraya atlamalar, uçmalar, kaçmalar. süperkahraman olmuştum hemen.
 • benim için tatil bölgelerinde geçen rüyalardır. en güzel rüyalarımda hep deniz, kum bulunuyor. hatta bazen denizin kokusunu bile alabiliyor insan.
  bir keresinde bunun gibi güzel bir rüya görmüştüm. etrafta hiçbir şey yoktu, sadece kumsalda ben ve hatırlamadığım ama tanıdığım 1- 2 kişi vardı. öyle büyük, öyle görkemli dalgalar vardı ki bu dünyada o kadar güzeli var mıdır yok mudur bilemem. aynı joseph mallord william turner tablosundan fırlamış bir kare gibiydi. o yeri bir bulabilsem alacağım pılımı pırtımı yerleşeceğim. herhalde eğer varsa dünyadaki en güzel şey olmalıydı o kumsal.
 • yarım xanax etkisi ile gördüğüm gs da futbol oynamam ile ilgilidir... ilk başta karşı çıkıyordum antremanlı değilim bu maçı kaldıramam diye ama fatih hocam araya giriyor ben seni yüreğin için istiyorum diye, sonra arenaya ayak basıyorum her yer yıkılıyor, hoooop uyanmıştım.. ama o sahaya kesinlikle ayak bastım, o kadar gerçek be güzeldi....
 • şişme deniz simidini koluma takıp istanbul'dan gebze'ye uçuşumu gördüğüm rüyadır.(cümlenin hiçbir kelimesi hakkında yapabileceğim tek bir mantıklı çıkarım ya da sebep yok)
 • kuyruğumun olduğu bir rüyadır.
  uzun, mavi, tüylü bir kuyruk!
  alice in wonderland pek sevdiğim bir masal olduğundan dolayı hep böyle harikalar diyarına gidip yaşama isteği duymuşumdur.
  işte ben bu rüyada gitmişim o dünyaya.
  3 boyutlu filmlerdeki gibi renk kalitesi (gerçeğinden daha güzel renk!) ve tuhaf tuhaf karakterler vardı (gülen eti cin adamcıkları çok net hatırlıyorum).
  ama benim için en önemli gösterge o kuyruktu.
  oraya ait olduğumu gösteren bir şeydi. koluma asıp koşuyordum. sağa sola sallayıp duruyordum.
  otururken düzeltiyordum.
  demek ki bir kuyruğum olsa çok mutlu olacağım.
  büyüyünce inşallah olur dinimiz amin.
 • bir keresinde azrail'i görmüştüm rüyamda. gece uyurken odama girmişti, oldukça uzundu ve siyahlara bürünmüştü. geldiğini görünce yavaşça yatağımdan kalktım. bana "ölümünün erken mi olmasını istersin geç mi" diye sordu. ben de biraz düşünüp, erken, demiştim. o da gitmişti.
  kesinlikle karabasan değildi, korku yoktu bilakis oldukça ciddi bir hava hakimdi ortama, her şey kontrol altındaydı. zaten takip eden günler boyunca zihnimi kurcalayan da bu olmuştu. neden böyle bir rüya gördüm ve neden "erken" dedim diye.
  en güzel değil belki ama en ilginç rüyamdı bu.