şükela:  tümü | bugün
 • her gün birkaç tane birden açılan rezalet başlıkları sonucunda vardığım kanı.

  bize yıllar boyunca, haklarımızı bilmemiz ve kötü niyetli işletmelere karşı korumamız öğütlendi. yanlış, kaba muamelelere karşı duran, her şeye evet demeyen, büyük firmalara karşı dik durup mücadele eden müşterilerin tavrı alkışlandı.

  bu tip müşterileri örnek alan ve benzer şekilde davranan sözlük yazarları da deneyimlerini burada paylaştılar veya ilk girişimlerini başlattılar.

  ama artık yeter lan! işin suyu çıktı iyice. pizzasının üzerine döktüğü karışık baharatın bileşenlerinden bir tanesinin eksik olduğunu düşünen buraya yazıyor. çocuğunu kedi cırmalayan, soluğu burada alıyor. yeter be kardeşim!

  sikayetvar.com gibi güzide bir oluşum var. daha da vardır bunun gibi, ne bileyim. niye milletin kafasını ütülüyorsunuz burada.

  hayır yapılan şey çoğu kez komik oluyor. işletmeden hıncını almak isteyenler, intikam almak isteyenler burayı kendileri lehine kamuoyu oluşturma aracı olarak görüyorlar. sözlüğün de belli bir medyatik gücü var ya! yüklenelim, nasıl olsa giydirmeye hazır birileri vardır hesabı ota boka başlık açılıyor.