şükela:  tümü | bugün
  • tek bir cepheden surat gibi görünecek 3 katlı $atovari bir ev..üstteki iki çatı gözleri,ortadaki balkon burnu ve alt kattaki parmaklıklar di$leri..castle grayskull hesaabı..bahçesi de geni$ ve dev ağaçlarla kaplı olacak..giri$ asma demir kapılı olacak ve giri$teki sütunlarda kocaman siyah gargoylelar bulunacak..bahçenin içine doberman salacağım iki tane..mutlu ya$antım hayalet avcılarının evimi basmasıyla son bulacak.
  • genelde yeşil ve pembe panjurlu olarak lanse edilir, özellikle de filmlerde.
  • bana ait olan teraslı mekan.
  • (bkz: ideal ev)
  • 9-10 katlı olmalı içinde tüm sosyal aktivite alanları bulunmalı haremi bulunmalı ve üşengeç biri olduğum için her odada hizmetçi bulunmalı
  • antalya lara'da denize yakın mesafede, tasarımı tamamen şahsıma ait olan, yaklaşık 700-800 metrekarelik arsanın güney cephesine konuşlanmış, girişinde salkım söğütleri barındıran, bir köşesinde golden retriever ım için kulübesinin olduğu, bir kenarında da ahşap kamelyaya sahip, terasında bahçeye karşı ayaklarımı uzatıp dinleneceğim, kimi akşamlarda da dostlarla rakı-balık masası etrafında güzel muhabbetleri döndüreceğim evdir. yaklaşık 10 senesi var ama tasarımı hazır.

edit: başlık başa kalmış, olsun.
  • scarlett johansson'un evi.
  • benimkisi orjinal değil ,oldukça klasik . iki katlı , ve ahşaptandır. dere kenarındadır. sabahları cırcır böceklerinin sesiyle uyanıyorum. etrafı yemyeşil . martılar , böcekler ,sinekler , kertenkeleler , sümüklü böcekler hep beraber yaşıyoruz.
  • maclarens'in üst katında olmalıdır.
    (bkz: maclaren's irish pub)
  • (bkz: ikea evi) 36 m² veya 24 m²