• aramaya inandım ama buna benzer bir başlık bulamadım. yine de eğer varsa özür dilerim.
    kendi adıma konuşmam gerekirse; sene 1999, yaş 14.
    okulda işler kesat. yani sınıfta ve etrafta birkaç güzel kız tabii ki var da o dönemde okulda o kafalara girmek mümkün olmadı.
    yazınsa her şey değişti. yazlıkta bir kızın benden hoşlandığı haberini aldım ve ilk kez bir kızla çıkmaya başladım. sonra öğrendim ki bu kızın arkadaşı da benden hoşlanıyormuş. biraz cinsiyetçi bir yaklaşım olacak belki ama kadınları ilk kez orada tanıdım. ikisi de benden hoşlanıyordu ama nedendir bilinmez bir şekilde suçlu ben olmuştum.
    ha bu arada ben, benden ilk hoşlanan kızı düşündüğüm bir gece neredeyse sabaha kadar uyuyamadım :)
    ondan sonra sanıyorum ki böyle bir şey hiç olmadı.
    hey gidi hey. 17 yaz geçmiş üzerinden. şimdiyse, hiç düşünmeden canımı vereceğim biriyle 1 senelik evliyim. kısacası; game over.
  • orta ikide ilk kez bir kızla öğlen tenefüsünde okulun etrafında yürümüştük. bizim zamanımızda çıkmak böyle bir şeydi.
  • 40 gün. (bkz: kırkı çıkmak)

babamla bakkala gittiydik, o günü hiç hatırlamam.
  • 16 falandı sanırım.
  • 13
  • 21 ve sonsuzzza kadar*
  • olm 12.5 falandım ben.
  • hayatım boyunca hiç sevgilim olmadığı için cevap veremeyeceğim soru maalesef
  • 12 sanırım. ulen şimdi görsem yadırgarım. o yaşta el ele gezmek neymiş. yaptım. pişman değilim. elleri elimdeyken "teyzem" diyim elimi bırakışını unutmam.
  • biz beraber yürüsek sevgili olduk sanıyorduk . yani öyle de temizdir.
hesabın var mı? giriş yap