• sözlükçü kardeşlerimizin belki karı kız düşer umuduyla son çare burada kendilerini afişe etmelerini hayretle izlediğim über bir başlık. profillere de üşenmiyorum bakıyorum ha, hepsi adeta hava ile çalışan özgüven makinaları koçlarım benim yürüyedurun.
  • bayan arkadaşlarımız linkin yanına parantez içinde şöyle (bayan) yazabiirmi hepsini açmakla uğraşmayalım
  • amına koyim yarısından çoğu erkek bunların... bok var sayfalarınızda bi de yazıyorsunuz utanmadan. neymiş yok serkanmış yok mehmetmiş uğurmuş..

ebenizin amı.

kim meraklı sizin sıfatınıza lan. yazmayın.
  • o kadar salak yorumlar geldi ki gerçeği açıklamak zorunda hissettim kendimi. esasında bu başlıkta kaydadeğer sayıda [332 entry içerisinde yaklaşık 20] güzel ekşi yazarı sayfası vardı. kadir gecesi bir operasyonla bu hanım arkadaşlarımıza bu entry'lerini silmelerini önerdim. sebebi de ekşi sözlüğün maalesef bir abaza yuvasına dönüşmüş olması. geçmişte yaşanan patlicangil vakasından tutun da hergün deb'ye giren onlarca am-göt-meme odaklı entry'ye kadar. kibarca uyardım ve kötü niyetli yazarlar musallat olur, başınız ağrır, naçizane önerim bence kaldırın dedim.

bu sabah itibariyle de o 20 sayısı neredeyse yarı yarıya düşmüştü. tabi bu esnada bütün o güzel instagram sayfalarını takibe aldım. ne oldu, rakipleri elemine ettim. siz şimdi hala "nerde lan bu güzel kızlar", "bu ne lan bütün sözlük kızları bıyıklı" yazmaya devam edebilirsiniz..

(bkz: hain düşman al sana bombe)
  • + merhabayın hanımefendi. nasılsınız?
    - iyiyim teşekkürler, siz?
    + bende iyiyim. şimdi bi maruzatım olacaktı. siz bu şey başlığnda.. sözlükçülerin instagram sayfaları başlığında adres vermişsiniz de.. allahım böyle güzellik mi olur yahu :)
    - ehehe tişikkirlir... *
    + iltifatımdan hoşlandığınızı varsayarak hanımefendi fuckbuddy şey etseydik... ehehe.
    - sapık mısın sen kardeşim !
    + göğüslü fotoğraflar?
    - oooff onlar öyle rahatlar..
    + bende böyle iyiyim hanımefendi yani sapık demeseydiniz keşke :)
    - siktir git ya!
    + sikip öyle gitseydik. :) ehehe.
  • işte ben bu özgüvene hastayım aga. adam önceki gün sözlükte yazar olmuş, gelmiş bu başlıktan instagram hesabını paylaşmış, instagram profilinde de ''author in ekşi'' yazıyor. verdim şukunu kardeş.

sözlükteki favori başlığım.

edit: silmiş galiba entarisini, çok şey kaçırdınız o kadarını söyleyeyim.
  • sevgili teşhirciler, profil resminize sikimsonik sanatsal çalışmalarınız yerine direk profil resminizi koyun, 50 saat kız yada erkek olduğunuzu anlamak için efekt verilmiş cami resimleri arasında elimiz sikimizde dolaşırken çarpılacağız.
hesabın var mı? giriş yap