• (bkz: hanım)

debit: boşuna dememişim, debe'ye bile girmiş.
  • okadar çok gereksiz eşya almışımdırki benzin pompası şeklindeki bira sürahisinden tutunda elektronik tırbişona kadar hepsi ya çöpü boyladı yada ilk aaa ne güzelmiş diyene hediye edildi en son bi markanın elektronik düdüklü tenceresini aldık ulan yarım saatte kuru fasulye pişirdi hemde fasulyeyi bir gün önceden ıslamadan be hey ibine derdini sikeyim diceksiniz ama karı koca bankacı olup sabah sekiz akşam dokuz çalışan olduğumuzdan olayın önemi dahada fazlalaşıyor... bu arada aynı tencere 45 dakikada ayak paça yaptı ha şimdi derdimi sikebilirsiniz
  • ilkokulda matematikten 5 almıştım. iyi ki almışım. hâlâ onunla övünür dururum.
  • 2.5 numara gözlük. full hd görüyorum.
  • geçen sene pahalı bulup almadığım her şeyden özür diliyorum
  • şüphesiz (bkz: ssd). öncesi işkenceymiş.
  • (bkz: aile terbiyesi)

veren elleri bir kez daha öpüyorum..
  • (bkz: bisiklet)

insanlık tarihindeki en güzel buluş, hayatımda yaptığım en mantıklı yatırım..

bütün arkadaşlarım günden güne kilo alırken ben her daim formdayım.. hem saatlerce turluyorum, hem stres atıyorum hem de trafik yoğunluğunu dert etmiyorum.. tur aralarında verdiğim kahve molaları da bu işin en keyifli kısmı oluyor..

özellikle yaz akşamları püfür püfür esen rüzgarı hissederek gezmek gibisi yok.. evden uzaklaştıkça "çadır+uyku tulumu+mat" üçlüsü buna eşlik eder, güzel de olur..

resmen özgürlüğe açılan kapı..

edüt:

2017 yılına ait yılsonu raporum https://i.hizliresim.com/bb43q0.jpg
  • hala araba,ev yazanların olduğu başlık.

arkadaş, bu başlığa girenler kullanmayı düşündüğü, etkilenebileceği ürünleri keşfetmek için giriyorlar. vizyonsuz gibi ev,araba yazmayın yeter artık. hani şu marka şu model araç aldım memnunum tarzı bi şey olsa eyvallah ama adam yazmış 50bine aldım şimdi 200bin. e yani ?? okuyana nefaydası var bu yazının.
  • lisede aldığım pantolon kemeri. 14-15 yıl oldu hala kullanırım. (2017)

24 ocak 2021 itibarıyla hala kullanmaktayım.
hesabın var mı? giriş yap