şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: davul fırın)

normal fırından bin kat daha lezzetli pişirdiğine kalıbımı basacağım icat ki fiyatının neredeyse yarı yarıya ucuz olmasına bile rağmen.
  • (bkz: italki)
    anlıyorum ama konuşamıyorum belasının profesyonel çözümü. çok ucuz olduğu söylenemez ama sonuça bir dili, anadili o dil olan bir öğretmenle pratik yapma şansı veriyor. arayüzü falan da gayet kullanışlı.

(bkz: nautilus magazine)
    her sayıda bir tema, o tema etrafında şekillenen farklı farklı ilginç ve doyurucu makaleler

(bkz: the new yorker)
    sadece arşivine erişmek bile yeterli bir sebep; truman capote'nin marlon brando röportajı gibi ilginç şeylere her sayısında denk gelebilirsiniz. *

(bkz: anker soundcore bluetooth speaker)
    ucuz, süper ses kalitesi, muazzam pil kapasitesi
  • ikinci damacana su.
    bir yıl boşuna stres yapmışım. aldım ikincisini yedekli kullanıyorum. "hafta sonunu geldik biterse susuz kalmayalım" derdi kalmadı.
  • (bkz: akg k450)

2013 yılında aldığım hala saat gibi çalışan tüm yıpranan parçaları yenilenebilir olan, aşırı dengeli ses dağılımı ve sınıfı itibariyle üst düzey ses kalitesine sahip cağnım kulaklığımdır.
  • airpods
    apple watch
    jbl go
    bmw
  • scooter bot almıştım 7 sene önce. giymekten bıkıp köy evime götürdüm. geçen bi iş için yine onu giydim, hala taş gibi. en ufak bi çatlama, açılma yok; bağcıklarını eskidi kendi sapasağlam. ayak altlıkları bile yepyeni duruyor. ne sağlammış, bravo scooter.
  • (bkz: merrell)
    11 yıl oldu hala eskimedi ki çok yürüyen adamım.

o zamanlar 100 dolardı.simdi 200 dolar civarı türkiye'de.
  • tek beden kaldığı için 30 liraya aldığım kırmızı palto
  • 8 sene önce 40 tl'ye aldığım hometech marka mp3 çalar. 7 sene boyunca severek kullandım. şarjında %30'luk bir performans düşüklüğü oldu ama hala tatmin eder derecede. geçen sene 4gb'lık alanını tamamen şarkılarla doldurup köye götürdüm. köyde 2 adet masaüstü bilgisayar hoparlörüne bağladım. hoparlör yazın sürekli pencere önünde duruyordu, dışarıda müzik eşliğinde kahvaltımızı yapıyorduk. şarj performansı düşmesine rağmen sabah 9'dan akşam 7'ye kadar kesintisiz müzik dinleyebiliyorduk.
  • (bkz: slow cooker)

at, eşek gibi sert etleri bile 4 saatte pamuk gibi yapıyor namıssız.