• weihenstephaner bira
    bu gece iyiki almışım dediğim zevkten kendimden geçtiğim bira için içirin mutlu edin sloganı ile satılması gerekir
  • her ne kadar tarzıma aykırı olsa da siyah kalem elbise iyi ki bir tane almışım. acil bir yemek oluyor giyiniyorum, bir arkadaş evleniyor giyiniyorum,özel bir davet oluyor giyiniyorum kurtarıcım oldu resmen.
  • son aldığım mont...
    herkes "rengi çok guzel" diyor.
    onlar öyle dedikçe montu giyip giyip sokaklara çıkıp yürüyesim geliyor. görmemişin montu olmuş sanki...

bir de son aldığım uyku tulumu...
    -37 derece ile soğuk kış geçenlerinde ormanlardaki sevgilim.

bir de seyahat ütüsü...
    resmen süper kahraman. ejderya gibi buhar çıkartıyor bacaksız.
  • (bkz: youtube premium)
    (bkz: spotify)
    (bkz: netflix)
  • jbl flip 4 speakers
  • (bkz: takım çantası)

ne zaman evde tadilat, tamirat gerektiren bir iş olsa "iyiki şu çantayı almışım" diyorum.

bu sizin için önemsiz gibi görünebilir, ancak öncesinde ariel deterjan kutusunu takım çantası olarak kullanan biri için; her aradığı aleti kolayca bulabilmek paha biçilemez.*
  • kesinlikle, şüphe götürmeksizin canım yoldaşım macbook pro'm. yeryüzünde, bilgisayar teknolojisi adına gelinmiş en iyi noktadır bence, macbook pro.

sahip olduğu zengin grafik seçenekler, hız potansiyeli, kullanım kolaylığı ve görsel estetiği ile herhangi bir rakip dahi kabul etmeden, alanında zirvenin keyfini çıkartıyor.

özellikle windows kullandıktan sonra birkaç ay alışma süreci yaşıyorsunuz ama apple'ın sunduğu o konfordan sonra, geriye kalan her şey size yavan geliyor. hala orada burada windows gördüğümde, blackberry görmüş kadar irice oluyorum. öyle bir aşk bu.
  • kitaplık. baktıkça mutlu olduğum tek şey.
  • xiaomi piston 3 kulaklık. 2 sene önce aliexpress den aldım bana mısın demiyor. hala mükemmel çalışıyor.
hesabın var mı? giriş yap