şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: house on haunted hill)*

çocukken, bir ara sürekli show tv'de çıkıyordu bu. korkudan altımıza işesek de her seferinde izliyorduk.
  • ilk mi izlediğim bilemem ama ilk hatırladığım halkaydı(evet bayağı banal) sonra ipek tuzcuoğlu özgü namal'ın falan oynadığı felak nas surelerinin yer aldığı garip bi korku filmi (yaş 10-13 civari gece yarısından sonra izlemiştim annem hastanede babam nöbetçiydi) zaten bundan sonra uzun zaman korku filmi izleyemedim.son olarak da 8.sınıfta arkadaş zoruyla dabbe'yi izledim.asla korku filmi izlemem ,izleyemem.komedi ,bilim kurgu, fantastik filmler varken korku filmleri ölsün lütfen
    not: arkadaş zoruyla american horror story izledim bir kaç bölüm üniversitedeyken. sarışın kızın güzel gözleri ve sarışın oğlanın yakışıklılığı dışında bir şey hatırlamıyorum. o da sarmadı yani.
  • halka *
    hatırlıyorum, televizyondan falan çıkar diye kapatmaya korkuyordum.
  • (bkz: the exorcist)

zirvede başladım evet. çok küçüktüm. ilkokula ya gidiyordum yada henüz başlamamıştım tam emin değilim.

korkudan ağzım burnum uçuklamıştı. uzun süre korku ile uyandığımı, her gece içime şeytan girmesin diye dua ettiğimi hatırlıyorum.
  • 1981 yapımı olan "the entity". cine5te gece annem teyzem ve kuzenlerimle izlemiştim. geçen senelerde bidaha açayım dedim de yok abi izleyemedim.
  • (bkz: kavanozdaki adam)

korku demeyelim de. ulan hala aklımda. şimdi uğraşsan öyle konu bulamazsın. zamanına göre ultra orjinal bir yapımdı
  • yıl 1990, eve ağabeyim tarafından yeni bir vhs kaset getirilmiş. aa o da ne? stephen king's pet sematary. izlenmez mi, sevilmez mi hiç?
  • elm sokağı kabusu diye anımsıyorum, geceleri kanal d yayınlardı.
  • ziyaretçiler !
  • suspiria