şükela:  tümü | bugün
  • fizik sınavında yanıtı doğru bulmama rağmen birim belirtmediğim için hoca 10 puan kırmıştı. sınıf ortalamasının 40 olduğu sınavdan 90 almıştım. hayatımın rekorunu kıracaktım lan. işte benim lisedeki en büyük hatam. nasıl birim yazmam ya. ama hoca da orospu çocukluğu yapmış; görüyorsun ki doğru yapıyoruz, birim yazmadım diye niye tribe giriyosun.
  • ösymyi bişey zannedip sınava girmem. üniversite sınavını gereğinden fazla ciddiye alıp hayatımın en güzel zamanlarını eziyete çevirmem. yarış atı gibi yetiştirilip, ezberci bir anlayışla eğitim aldığımı zannetmem. daha gider bu
  • hizbullah'a dahil olup 28 şubat'a denk gelmek, şans eseri tutuklanmamak ancak tutuklanan arkadaşların 8 ay işkenceli dönemimden sonra onlara selam vermemek.
    üniversitede komünist olduk ama yine de gençliğimizin üzerinden 28 şubat geçti amk.
    gerçi sarıklı namaz kılarken de hizbullah'a dahil olduğumu bilmiyordum, yaşım 16 idi. cemaat hizbullahmış. ben gibi bilmeyen 15-16 yaşında çok kişi karanlık odalarda aylar geçirdi.
    ne liseymiş amk.
    edit: allah belasını versin, gerici dinci faşizmin. tanrı cezasını versin, inanışları sebebi ile insanları öldürmek isteyenlerin,
    halk lanet etsin, din sureti ile toplumu bölmek isteyenlere.
  • bir kızı sevmek
  • arkadaslarla sigara icmenin sonunda yakalanip sirf onlar agladi diye icmedik diye yalan soylemek.butun bir hayatınızı etkiliyor buna inanin.
  • bilen bilir (bkz: suphi koyuncuoğlu lisesi)'nde geçirdiğim 4 senenin ilk 2 senesini sigara, alkol, karı-kız ile harcayıp adımı p.çe çıkarmam.
    dolayısıyla aşık olduğu temiz ve saf olan kızın hiç zaman gönlüne girememem.
  • kız lisesine gitmek.
    evet ennnnn büyük hatam bu. çok pişmanım.
  • ders boşken kulaklıkta kat deluna-wanna see u dance şarkısını açıp dünyadan koparak tımarhane delileri gibi dans etmem ve diğerlerinin bana öküzün trene geçtiği gibi bakması, gerçi mal mal hareket milletin yaftalamasıdır. bir madonna bir beyonce kalibresinde showgirl olma potansiyelimin olduğunu hala düşünüyorum.
  • tabiki knight online oynamak.
  • lise 2 bittiğinde kravatlarını kanalboyuna atan arkadaşlarıma mal mısınız olm seneye de lazım olacak dediğim için hürriyet bahçesindeki havuza atıldım. sene 1995 malatya.