• eskiden, baya bi eskiden, bilgisayarim virus doldu tasti diye windows alternatifi isletim sistemlerine sardirmisim. linux falan. sonra pardus.

(bkz: pisi kga)
    bilgisayar yazilim falan pek isim olmaz. ıktisat okudum. zaten uye olurken yazar olma hevesim yoktu. okurdum ben. uzun zaman. gencler bilmez, devir baskaydi.
    muhendis erkek yazarlara selam cakasim vardi demek. olaya yanlis girmisim. lonelylady365 falan koyardim bi gun yazar olacagimi bilsem.
  • yasadigim eyaletin isminin kisaltilmisi.
  • göründüğün gibi ol.
  • 1933 yapımı the invisible man filminde claude rainsin canlandırdığı dr jack griffin karakteri.

filmde fırtınalı bir şubat soğuğunda kasabaya gelen bir yabancı ve onun gizemini çözmeye çalışan kasaba halkı anlatılıyor. filme olan sempatim bu yüzden değil tabii. yıllar yıllar önce henüz ilkokuldayken, o zamanlar lise öğrencisi olan dayım bize okumamız için eski kitaplarını göndermişti, bunlardan biri de h. g. wellsin görünmez adam'ıydı. (bir diğeri de r. l. stevenson'ın sihirbazın ölümü kitabı) o kadar eski ve aşınmıştı ki kitaplar, her sayfa kopuyordu neredeyse ama sanırım görünmez bi bağ kurdum onlarla, o gün bugündür eski ve 2. el kitapları yenilerine tercih ediyorum.

bu şekilde ufkumu açtığını düşündüğüm için dr griffini sözlüğe taşıdım.
  • merakli melahat *
  • anlatmak istemedikleridir.
  • birçok deneme yaptım olmadı sonra nasıl olduysa aklıma bu geldi. özür dileyerek videosunu bırakıyorum.
    hassas bünyelerin izlememesi tavsiye edilir
  • "nick değiştirmek isteyen, değiştirebilsin."*
  • nick mi nick.
  • yaz googuleye araştır onu da ben mi açıklayayım.
hesabın var mı? giriş yap