şükela:  tümü | bugün
  • tam 42tl. koskoca 42tl. ee onbaşı olmak kolay değil neticede
  • büyük kısmı yalan olan maaşlardır. zirvelerde hiç de öyle zengin adam görmedim. bozmayın siz moralinizi bunların çoğu her yerde maaşını söylerken ikiye katlayıp övünen 34 plaka fiat linea adamları.
  • benim maaş değil aylıktır. babam ne kadar gönderirse artık.

öğrenciyim ben, öğrenci kalayım.
  • 3712 usd net maaş + dublex lojman + senede 4 takım elbise + elektrik, su, telefon faturaları + 70 gb internet...

bonus: erbil - süleymaniye hattında çalışmak, 5 yaşındaki kızımdan ayrı geçecek 24 ay...

sikeyim maaşını...

edit: yarısında döndüm gençler. bi de oğlum oldu bu arada. selamı var. bu arada sikerim maaşını demiş miydim?
  • küçükken anne baskısıyla apartmandan çıkmadan yemek zorunda kaldığım ekmek arası peynirlerin hatırına açıklamadığımdır.
  • (bkz: sozluk_maas_cizelgesi.xml)

bu sene de güncellendi tabii. mesaj atabilirsiniz kızlar. regl dönemine özel çikolata destek paketimiz var.
  • (bkz: sıfır)
  • 30 liralık artışla 330 liradır. burs almamdan olayı benim için bir nevii maaştır. borç isteyen varsa yeşillendirsin 30 kağıt atarım. eee onla da iddaa yapsın.
  • zengin koca arayan kizlarimizin radar gibi taradiklari maaslardir.

ama ben size soyleyeyim kizlar hepsi fakir. zaten zenginin burda bos bos yazi yazmaya vakti bile olmaz. paralarimi nasil harcayayim diye dusunuyordur.

umudunuzu baska yere baglayin.
  • devletin halt etmesiyle göte dönecek maaştır yine.

ulan adam çıkıp 2o15 tahminimiz %5 enflasyon demiyor mu? sinirden kendimi sikicem. patrona veriyor kozu, ondan sonra gelsin 1 şubat; nooldu? "ocak maaşıyla başlayarak %5 zam. enflasyon da o kadar zaten."

31 aralık 2o14, yıllık enflasyon %8,17. e o %3,17 hep bana giriyor. o enflasyonu tahmin edeni bir gün yakalayacağım ama du bakalım... tahminine sokayım, geçen sene ne olduysa onu kabul edelim işte, kaç kere tutturdun lan o tahmini?