• elektrik kaçağı.
  • sigarayi birakmasaydim marlboro derdim de simdiki haliyle her yola gelirim.
  • "... ölüm nedenini bulmak için elimizden gelen her şeyi yaptık amirim. maalesef sonuç olumsuz. tıp, teknoloji ve cümle izan bu fasılda çaresiz kaldı. hatta size şu kadarını söyleyeyim, ama lütfen bu aramızda kalsın, resmi rapor olarak işleme konmasın: galiba merhume öldüğünün farkında değil.. evet biliyorum bu size garip geliyor ama sizi temin ederim ki kafam güzel değil, aksine olabildiğince bozuk ve bıkmış. bakın izah etmeye çalışayım: size kesin bir zaman veremem ama muhtemelen 1 ile 5 yıl arası bir süre zarfında ruh bedeni aniden, bir anda öyle püf! diye terk etmiş. ve bu o kadar ani bir terk ediş olmuş ki, beden mevzuya aymamış. mış gibi yapmaya devam etmiş. işte burada biraz hatlar karışıyor amirim. bana sorarsanız hani gaza bi yüklenirsiniz, araba gider soluğu yettiğince. hatta bırakın bu arabayı bayır aşağı, hiç durmaz gider öyle bi yere çarpana kadar. işte bu mevta bize geldiğinde durum buna benzer bi bi şeydi efendim. çarpmış bir yere durmuş gibiydi. karşısına bir şey çıkmış gibiydi. gibiydi diyorum çünkü malumunuz, bedeninde en ufak bir hasar yok. darbe yok, iç kanama yok, hiçbir şey yok. benim de, ölüm nedeni şudur budur diye yapabileceğim hiçbir izahat yok. size sadece bu bedenin ruhunun hayli zamandır firarda olduğunu söyleyebilirim..."
  • (bkz: galatasaray)
  • + çok seviyorum ben oğlumuuuu
    - anne bi dur ya
    +oyy canım benimmm
    - anne napıyosun ya
    + yerim seni yerim, uyyyy
    - anne canımı yakıyosun
    + canım kızanım beniiim, yanaklarına kurban
    - anne sıkmasana boynumu yaa
    + ahhh herşeyimmm, canımın içiii
    - enni nifis alamıyırım
    + bitanemmm
    - nifis ılımıyırımm
    + birtanesin sen birtane
    - ...
    + cannııımmm
    - ...

(bkz: mort)
  • beni bekliyorsan, uyumamışsan, sevinçten kapında ölebilirim.
  • one way ticket - uçak kazası
hesabın var mı? giriş yap