• lise, üniversite, yüksek lisans ve doktora seviyesinde insanlık dersi verebilirim.

para da istemiyorum. ulaşmak için mesaj atmanız yeterli.
  • annesi veya babası olmayan lise öğrencisine ücretsiz ders verebilirim.

lokasyon ankara
  • 3lü 4lü sarma teknolojileri.

kovaya giriş 101.

üflentilizm.
  • entry girenlerin alayının hesaplarını kontrol ettim, yüzde 79'u bi şekilde öğretmenlern maaşına, tatiline, rahatlığına sövdüğü halde buraya yazmış.

not: öğretmen değilim.
  • eksiduyuru yerine sözlükforum işlevi gören veritabanı.

tango, kickboks, istanbul

asl?
  • tıpçıyım matematik fizik vs dersi veriyorum, mühendisim matematik dersi veriyorum ilanlarıyla dolu başlık. yazın yazın ne güzel. bak ben matematikçiyim ama sizin mesleğinize ait üç beş bilgimle ne doktorluk yapmaya çalışıyorum ne de mühendislik. herkes kendi işini yapsa ne güzel olur ama yok. sizin yarak kürek yöntemlerle kafalarını doldurduğunuz öğrencilerle sonra yine biz uğraşıyoruz. ha olur ya burdan öğretmen bulmaya çalışan velilere sözüm matematik dersi için matematik öğrencisi seçin fizik dersi için fizik öğrencisi bulun. gidip kulak burun boğazcıya veya madenciye çocuğuma matematik öğretecek diye paranızı kaptırmayın.

edit:özel ders vermiyorum. yurtdışında master öğrencisiyim.
  • çocuğuma ders aldırmayacağım veri tabanı.

bu işler böyle yürümüyor. tavsiye ile bulunur özel ders hocaları. şimdi çocuğuna ders aldıracak adamın sayfa sayfa gezerek hangisine ders aldırsam diyeceğini mi sanıyorsunuz? çok komik.

bir de şu mühendisler filan bıraksınlar şu kandırmacayı artık. tamam sen yapabilmiş olabilirsin ama bu başkasının yapmasını sağlayabileceğin anlamına gelmiyor.

bu işi sadece geçici olarak gelir kaygısı ile yapıyorsun ve kendini geliştirmek gibi bir gayen yok. bu nedenle faydalı olma şansın da yok.

8. sınıfa kadar ( 8 hariç ) çocuğa yardımcı olmanı anlarım. o noktada bile derin şüphelerim var ama onu geçiyorum. liselere fizik veya kimyayı nasıl vereceksin? 3 tane soru çözdürünce öğretmiş olmuyorsun. gizli dolandırıcılık bana göre. ailenin iyi niyetinden yararlanıp çocukların hayatlarını karartıyorsunuz.
  • - makine mühendisliği son sınıf öğrencisinden -

lise öğrencileri için : matematik, fizik, tarih, ingilizce, almanca

üniversite öğrencileri için : calculus 1-2 ve fizik 1

makine mühendisliği öğrencileri için : statik, mukavemet, nümerik analiz, akışkanlar mekaniği

fiyat : herhangi bir ücret talep etmiyorum. sıcak bir teşekkür etmeniz yeter. maksat; bilenler bilmeyenlere bildiklerini aktarsın, herkes aydınlansın ülkemiz gelişsin.
    ha bir de bir kahve ısmarlama teklifinize de hayır demem. :)

not : üniversite derslerini talep etmeniz durumunda ingilizce de anlatabilirim. bölümüm de ingilizce zaten...
  • eğitim : odtü matematik doktora öğrencisi

verilen dersler: her seviyede(ilköğretim-ortaöğretim-lise-üniversite hazırlık) matematik ve geometri dersi verilir.

iletişim: gamlibaykus@gmail.com

not: 9 yıldır özel ders vermekteyim.
hesabın var mı? giriş yap