3566 entry daha
  • 20 senedir kenzo classic
  • dior homme ıntense kış
    creed aventus yaz
  • lancome - hypnose. ama üretimi duracak diyorlar namussuzlar
  • yıllardır;
    (bkz: dkny)
    (bkz: be delicious fresh blossom)
  • arko traş kolonyası - gold
    buna düşmeyen kız da ne bileyim bilemiyorum altan
  • guıdo marıa kretschmer - lr farkıyla
  • adam 5 tane parfüm yazmış amk, hepsinin orijinalini alsa 3700 tl tutuyor. iki entry öncesinde işsizim diye ağlıyor. metroda denk gelsek ter kokusundan bizi bayıltacak.
  • adidas ın kırmızı olanı ismi varsa da bilmem sıkar geçerim!
  • yo dostum yo.
    sevdiğim insanlarla paramı, eşyamı paylaşırım. yemek ısmarlarım, kendime bir şey alıyorsam onun da içinde kalmasın diye ona da istediği bir şeyi alırım(durumu olmadğını biliyorumdur) ama kokumu asla! asla!

şu anki kokumu asla paylaşmam ama ilk kokum lacoste idi. yeşil bir kutusu vardı,125 ml idi, lacoste essentiel diye geçiyordu. o güzeldi ama çok çok hafif bir kokuydu. lise yıllarının bir kısmı o koku ile daha sonra ise askere gidene kadar;sıtrapçır, sıkrapçır, skhrapçkr. gibi bir söyleyişi olan ama gene doğru olmayan, ismi çok zor telaffuz edilen parfüm ile geçti.

lacoste orijinal parfümdü. ilerleyen zamanlar ekonomi sallanınca doldurma parfüme geçiş yapmıştım. askere gidene kadar ise o alışkanlığım devam etti.
    gerçi şu an bile d&p marka,yaklaşık 1 yıldır,hemen hemen full olan doldurma 1 adet parfüme sahibim. onu da arada sıkıyorum ama genelde oda parfümü işlevi görüyor. yatak odası vs için tavsiye ederim 5-6 saat odada kokusu kalıyor.

lise yıllarında en yüksek sınav notunu ingilizceden almış biri olarak o yıllar dahil olmak üzere bunu söyleyememek büyük utanç,biliyorum ve dediğim kokuyu bilen çaylak/yazarların yeşilini beklediğimi belirterek entriyi sonlandırıyorum.

edit:
    seni seviyorum ekşi sözlük swh

ismi: nikos sculpture

yeşillendiren duk leto isimli yazara teşekkürlerimi gönderiyorum. yılların büyük soru işaretini giderdi,bir bilinmezi çözdü. tekrar teşekkürler.

edit 2:
    3.paragrafın son cümlesinde "oda da" değil,"odada" olacakmış.

düzeltme için amazingasshole teşekkürler.
4258 entry daha
hesabın var mı? giriş yap