şükela:  tümü | bugün
2062 entry daha
  • iyi değilim. sinirli ve umutsuzum..

düzenleme : hatırımı soran , yardımcı olmaya çalışan cevap verebildiğim ve veremediğim herkese çok teşekkür ederim. insanların zor günlerinde yardımcı olmaya çalışmaları güzel şey..
  • iyiyim. onca zor hayat varken kötüyüm demek abesle iştigal geliyor.
  • icimden kikir kikir guluyorum. bu lavuk neden bu kadar mutlu deyip sonra da aa gercekten mutlu deyip beni darlamasinlar diye sessiz takiliyorum. olm hayat guzel lan, ileti alan bi bedenin var. muhtesem hazlar var, muzik var, bilim var, sevgi var. tam bir lunapark ordan oraya takil bir de bunlari birlikte yapabilecegin, gercekten sevdigin ve sevildigin birini bulduysan tamam iste bitti gitti
  • kanal istanbul projesi gibiyim birisi sikecek ama bakalım ne zaman.
  • “sözüm meclisten dışarı dostlar, bu günlerde kendimi hıyar gibi hissediyorum. hani ince kıyım doğrasalar beni, marmara, ege, karadeniz ve hatta akdeniz cacık olur diyorum."
  • hayattan zevk almıyorum bomboş yaşıyorum şu sıralar.
  • adamlar - bi öyle bi böyle
    mahsun kırmızıgül - yıkılmadım
    selahattin özdemir - yanlış yerde doğmuşum
    nirvana - the man who sold the world
  • üstüm açık uyumuşum. son böyle uyuduğumda üstümüzü örtmüştün. birazcık dahi bacağım yorganın dışına çıksa kızardın bana. sen ayrı hayattasın. bense ne hayatta ne de mevta.
  • tabuta dönüşen bir ağaç gibi hissediyorum.
  • yılların getirdiği yorgunluk birikmiş de sanki birden üstüme çökmüş gibi hissediyorum, yaklaşık bir aydır. her şeye karşı bir umursamazlık baş gösterdi ve her şey sıradanlaştı. bir kurtarıcı bekliyorum beni bu durumdan kurtaracak çünkü kendi takatim yok. belki de mekan değişikliği iyi gelecektir.

bilmiyorum... umutsuzum...

edit: mesaj atıp destek olan arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım. kötü bir durumu paylaşıyor olmak her ne kadar hoşuma gitmese de yalnız olmadığımı öğrenmiş oldum.
470 entry daha