şükela:  tümü | bugün
2711 entry daha
  • acayip çöktüm eski sevgilimi takip bile ettim kabul etmedi gerçi iyi ki kabul etmedi.

kıç kadar bir apartta yaşam mücadelesi veriyorum.

çok ama çok sıkıldım yüksek bir sıkışmışlık bunalım internette bir şey bulamamak ve ders çalışmak zorunda olmak (tus).

yaptıklarınızın yapacaklarınızın rahatlatmamasını geç yapmadıklarımızın daha büyük huzursuzluk getirdiği durum.
  • içim sıkılıyor sözlük.
  • prozac kesmiyor
  • bir çok konuda araftayım ne yapacağım bilmiyorum
  • gün geçtikçe insanlardan daha da daha da hoşlanmıyorum.
  • son zamanlarda kendimde gördüğüm en bariz değişim konsantrasyon problemi. bir işe konsantre olmam inanılmaz zorlaştı. sabahtan akşama kadar iki saatlik işi yapamıyorum, uzuyor da uzuyor. eskiden çıkıp dolaşırdık. şimdi onu da yapamıyoruz.

edit: yazarlardan uygulanabilecek çözümler geldi. teşekkürler önerileri için.
    ilki, sabah kalktığınızdan itibaren dikkatinizi dağıtabilecek telefon, internet gibi etkenler veya aile bireyleri, arkadaş gibi kişiler ile ilişkinizi mümkün olduğunca sınırlı tutmaya çalışın. sizi moda sokacak bir müzik açın ve işin başına oturmayı deneyin.
    ikinicisi ise 25 dk çalış, 10 dk mola ver.
  • aslında keyfim yerinde evde oyalanacak şeyler de buluyorum bunda da sıkıntı yok ama hareketsiz kalmak can sıkıcı, bunu da yürüyüşe çıkarak çözmeyi planlıyorum, özellikle de işe başladıktan sonra arabayla girmemeyi planlıyorum böylece günde ortalama 6 km yürümüş olucam, onu da çözdüm yani...

sadece yazın tatil yapamayacak olmak biraz koyuyor onu da çözersem benden iyisi yok.
  • inanılmaz derecede sıkılmış durumdayım. kimse de muhabbet etmedi. yatıyorum sözlük, iyi geceler.
  • sıkıntıdan kendini kesmek üzere.
  • o kadar huzurlu o kadar keyifliyim ki.. pandemi olduğuna sevinicem o derece.
437 entry daha