şükela:  tümü | bugün soru sor
  • -6 çıkarak matematik biliminin diz çöküp tövbe etmesini sağlayan performanstır.

pipi'yi kaç alıyoduk?
  • 6 yaşındayken 2 tane sevgilim olmuştu. performansım gayet yüksekti daha sonra düşürdük tabi. şimdi 0.2 anca.

çünkü deli gibi sikişmekten sevgililik müessesine ayıracak zaman bulamıyorum haha.
  • şu an benim hesabıma göre oranımın 0.25 olduğu performanstır. umarım bundan sonraki senelerde giderek düşecek, 7 yıl sonra 0.2, 30 yıl sonra 0.12, 50 yıl sonra 0.09 olacaktır.

edit: küsürat hatası yapmışız. sir gameface, fink ploydve mp4 e teşekkürler.
  • 6 çıkarak beni şaşırtmıştır. ancak çıkan sonuç haksızlıktır.

eşcinseller, heteroların flörtleşmeye başladığı yaşlarda " allahım ben niye böyleyim" sorusu ile meşgul olur. heteroların ekşına geçtiği yaşlarda ise " bir ben bir de zeki müren" bunalımını yaşarlar. yani eşcinsel erkeklerin aktif cinsel hayatlarının başlama yaşı çok yüksektir.

hadi günün cebir sorusu:

aktif cinsel hayatın başlamasını kişinin yeniden doğması gibi kabul edersek, vardevela kişisinin performans rakamı 6'dan 18'e yükseliyor. bu duruda vardevela kişisinin kaç kırığı olmuştur?
  • 0,4 çıkmış olan performanstır... neden bu kadar çoksa sanki. olmaz olaydı -_-
  • gerçekten sevgili olduklarımız ise sonucu oldukça düşük çıkacak olan performans notudur. gerçekten sevdiklerimizden bahsetmiyorum bile.
  • 3.71 küsür çıkarak, ne kadar güvensiz ve ayran gönüllü olduğumu ortaya çıkarmış performanstır.
  • tam sayı "1" çıkan sonucumla sahte sonuç iddialarını gündeme getirmiştir.
  • şahsıma, sıfır bölü sayı ve sayı bölü sıfır sorunsalını yaşatan performans değerlendirmesidir.
    ne kadar iterasyon yaparsam yapayı bir türlü rasyonel bir sayı yakalayamadım.
  • katsayi carpani olmadan bi boka yaramayacak performanslardir. sonucta kadin var "kadin" var.

misal:

1 "bunun icine bosalan adamin hayattan baska bir beklentisi olamaz"

0.8 "bunu bana verseler varya" (anca "verseler" diyorsun, cünkü alinabilecek gibi degil)

0.6 "verse sikmez misin?"

0.4 "yoklukta gideri var"

0.2 "kac aq kiz bizi kesiyor"

0 "olm gece karanlikta fark etmemisim kafam da iyi, sabah bi uyandim ki, civciv hala yerindeymis, kari bildigin mahmut cikti"