şükela:  tümü | bugün
  • bilgisayarlar, ofisboylar, yazıcılar, scannerlar, 2 tane patron.

(bkz: cumartesi günü çalışmak)

edit: tasfir değil tasvir olacak. admin kardeşler el atarlarsa güzel olur.
  • tasfir edemiyorum, o derece.
  • 9 basamaklı bir merdivenin 9. basamağında oturmuş alttan gelen mermer soğuklugunun verdiği mutlulukla yazıyorum. mermerler temiz ve sessiz bir ortam. duvarlar beyaza boyalı ve iç açıcı. merdiven korumasindaki dort vidanın birisi düşmüş gözüm sürekli ona takılıyor.
  • sağımdaki duvarda illüstre edilmiş tiplemelerimizin olduğu duvar kağıdı; benim tiplememin yanında bisikletim var. ara ara dalıyorum bisiklete bakıp. ordu evinin yanından geçerken ellerimi bıraktığım yokuşu düşünüyorum. sonra karşımdaki duvarda kocaman bir tahta, yapılacak işler yazıyor.
    üretim-revizyon-üretim-revizyon.
    sağ pedal sol pedal.

chris rea çalıyor bir de. iyi ki..
  • bir binanın yedinci katında, uzunlamasına bir ofis. camdan dışarı bakıldığında alabildiğine orman manzarası. ağaçların içine serpiştirilmiş çoğunluğu beyaz renkli binalar. en arkada ise kiremit rengi ve tepesindeki bayrağıyla etrafı selamlayan tarihi bir kale.
    ofiste dört adet beyaz masa, beyaz monitörler, beyaz ama kir tutmuş klavyeler ve mauslar. en arka masada uzun saçlı ve gözlüklü bir rus, hemen yanında oruçlu ve ramazanı anlatan bir kayserili. onların önünde renkli gömleğini beğendiğim efendi bir alman (fıkra gibi oldu). ve onun da arkasında size bu satırları yazan bendeniz.

tanım: kimisi için "ah keşke ben de orda olsaydım", kimisi içinse "allah kurtarsın kardeş" dedirtir.
  • (bkz: tasvir)
  • (bkz: ofis)
  • önümde deniz, ayaklarımın altında kumlar, bir de yukarıda güneşi kesen bir hasır şemsiye. (bkz: turgutreis)
  • sunset blvd./chuenga blvd. kesisimi. cnn binasinin 8.kati. gunesli ve hafif bir soguk bir hava var camdan disari bakinca hissedilen. saat 11:11 am baba calisiyor. saat 1:00 pm'de paydos.
  • önümde aşina olduğum ama ilk defa görenin bayıldığı deniz manzaram, aylardır kapalı olduğu için bir türlü ısınmayan soğuk bir ev ancak kafayı bulmak için bolca şarapla birlikte ise kahkahaları ile içimi ısıtan hatun.

iyi yıllar evribadi