• tasfir edemiyorum, o derece.
  • tasvirdir o tasfir olsa sararır duraman.
  • sağımdaki duvarda illüstre edilmiş tiplemelerimizin olduğu duvar kağıdı; benim tiplememin yanında bisikletim var. ara ara dalıyorum bisiklete bakıp. ordu evinin yanından geçerken ellerimi bıraktığım yokuşu düşünüyorum. sonra karşımdaki duvarda kocaman bir tahta, yapılacak işler yazıyor.
    üretim-revizyon-üretim-revizyon.
    sağ pedal sol pedal.

chris rea çalıyor bir de. iyi ki..
  • önümde deniz, ayaklarımın altında kumlar, bir de yukarıda güneşi kesen bir hasır şemsiye. (bkz: turgutreis)
  • tasvir ederim de tasfir zor be hacı.

ama şöyle anlatayım; bir şantiye alanı düşünün kaba inşaat zamanı ama, sonra 5 e 15 bir prefabrik ofis, içine de 4 mühendis, 1 isg, 1 formen, 1 adet kaynakçı yerleştirin ve cuma akşamı evine gitmek yerine boş boş oturup durumdan şikayet ettiklerini canlandırın.

böyle bir yer
  • 9 basamaklı bir merdivenin 9. basamağında oturmuş alttan gelen mermer soğuklugunun verdiği mutlulukla yazıyorum. mermerler temiz ve sessiz bir ortam. duvarlar beyaza boyalı ve iç açıcı. merdiven korumasindaki dort vidanın birisi düşmüş gözüm sürekli ona takılıyor.
  • yalanım varsa allah belamı versin. ben bi tarafta, babam bir tarafta koltukta yayılmışız, televizyonda yörük havaları, ez evvel dizim ağrıyor diye dert yanan annem ortada döne döne oynuyor. 2016 ya bomba gibi giriyoruz adsdfghk
  • marmara körfezi+güneş+müzik+huzur
  • önümde aşina olduğum ama ilk defa görenin bayıldığı deniz manzaram, aylardır kapalı olduğu için bir türlü ısınmayan soğuk bir ev ancak kafayı bulmak için bolca şarapla birlikte ise kahkahaları ile içimi ısıtan hatun.

iyi yıllar evribadi
hesabın var mı? giriş yap