şükela:  tümü | bugün
 • ben baktım, güzel hatun yok.

  vakit kaybetmeyin arkadaşlar, bu entry'i bir checkpoint kabul edin. bundan sonrakilere bakın.
 • selam.

  ben "sözlükçülerin twitter sayfaları"na twitter linklerini yazan sözlükçüler arasından kızları bulup resimlerine bakan kişiyim. kısacası erkekseniz twitterda ne yazdığınız benim için hiç önemli değil, ancak yine de çabanızı takdirle karşılıyorum. ha eğer kızsanız lütfen daha çok fotoğraf yükleyiniz.

  saygılar ve iyi akşamlar.
 • bu sayfalarin bazilari var, burda paylasiliyor, aciyorsun, "tweet's are protected" diyor. bu arkadaslar pek kiymetli tivitlerini herkesler okumasin diye koruyor, eyvallah, ancak bir yandan da binlerce kisinin takip ettigi eksi sozluk gibi bir sitede de paylasmaktan cekinmiyor. ekleyenlerin tipine bakip bi eleme yaptiktan sonra oyle ekliyorlar galiba takipci listesine, dostlar sorarim size bu nasil bir mantik, nasil bir egodur yuce isa askina.

  dur request yolladim, yalvaririm ekle, takip etmek istiyorum seni sevgili kullanici.

  teallaaam yaa.
 • tek tek tıklayıp sadece fotoğraflarına bakıp kapattığım sayfalar. siz de yapıyorsunuz biliyorum!
 • biolarında genel itibariyle "ekşi sözlük yazarı" vurgusu olan sayfalar.sanki seçkin bir meslekten bahsediyor pezevenk.
 • twitter kullanan sözlük kullanıcılarının, twitter hesaplarının adresidir.
  yani sözlükçü gelir, buraya twitter url'sini yazar, insanlar da girip bakar okur eder, ne güzel
  buraya kadar her şey normal.

  benim anlamadığım şu,
  bi linke bastığımda karşıma şu yazı çıkıyor. "this person has protected their tweets."

  yahu kardeşim madem arkadaşım olmayan, tanımadığım etmediğim kişi benim twitter'a yazdıklarımı takip edemesin istiyorsun (en doğal hakkın), ne diye buraya linkini koyuyorsun.
  yani twitter dediğin bir cümlelik 'tweet'lerden oluşma bi aparat, onları saklıycaksan reklam yapmanın amacı ne.

  ne yani sadece "this person has protected their tweets." yazısınımı gözüme sokmak amacın, yoksa gizemli insan imajı mı çizmeye çalışıyorsun.

  tuhaf insanlarmışsınız vesselam
 • linklerini vermek isteyen sözlükçüler, linklerini verirken "ay bi ben eksiktim" "ben de geldim tam oldu" "hadi bakalım nolcaksa" diye yazıyor ya, çok şirinler bence. yerim onları ben.
 • uzun yillardir sozluk'te varlik gosteremiyorum acidir ki (ben genis zamanlar umuyordum, cirkindi dar vakitlerde sozluk'e sevgimi gostermek)... twitter'da gosterdigim varligi da pek ciddiye almak mumkun degil gerci, ama madem sevdigim, ilginc, guzel, neseli buldugum seyleri paylasiyorum arada derede de olsa, neden daha fazla dostla paylasmayayim gerekcesiyle huzurlariniza sunuyorum: http://twitter.com/#!/pelinkesebir
 • mesajlaşılan kişinin güzel bir karı kız mı yoksa bıyıklı sakallı bir abi mi olduğunu göstermek dışında bir işlevi olmayan vasat sayfalardır. hayvan aranın şey kısmına "sayfaları", yazarı kısmına mesajlaşılan kişinin nicki yazılarak gerçekleştirilir bu bahsettiğim eylem. sözlük abazanları ve klavye romeoları için ilaçtır aslında bir bakıma. onun dışında sırf sayfasını sözlükte paylaştı diye takipçi patlaması yaşayacağını sanan arkadaş ya pollyanna ya şizodur.
 • sözlükteki at hırsızlarını tespit etmeme yarayan sayfalardır. bu ne lan böyle. sözlük zirvesini polis bassa hepinize müebbet verir ibneler.