• 6 ayda toplam 2 twitter mesajı yollamış adamın bile yazıp linkini verdiği sayfalar.

bambaşkasınız ekşi sözlük yazarları..
  • bu sayfalarin bazilari var, burda paylasiliyor, aciyorsun, "tweet's are protected" diyor. bu arkadaslar pek kiymetli tivitlerini herkesler okumasin diye koruyor, eyvallah, ancak bir yandan da binlerce kisinin takip ettigi eksi sozluk gibi bir sitede de paylasmaktan cekinmiyor. ekleyenlerin tipine bakip bi eleme yaptiktan sonra oyle ekliyorlar galiba takipci listesine, dostlar sorarim size bu nasil bir mantik, nasil bir egodur yuce isa askina.

dur request yolladim, yalvaririm ekle, takip etmek istiyorum seni sevgili kullanici.

teallaaam yaa.
  • biolarında genel itibariyle "ekşi sözlük yazarı" vurgusu olan sayfalar.sanki seçkin bir meslekten bahsediyor pezevenk.
  • uzun yillardir sozluk'te varlik gosteremiyorum acidir ki (ben genis zamanlar umuyordum, cirkindi dar vakitlerde sozluk'e sevgimi gostermek)... twitter'da gosterdigim varligi da pek ciddiye almak mumkun degil gerci, ama madem sevdigim, ilginc, guzel, neseli buldugum seyleri paylasiyorum arada derede de olsa, neden daha fazla dostla paylasmayayim gerekcesiyle huzurlariniza sunuyorum: http://twitter.com/#!/pelinkesebir
  • linklerini vermek isteyen sözlükçüler, linklerini verirken "ay bi ben eksiktim" "ben de geldim tam oldu" "hadi bakalım nolcaksa" diye yazıyor ya, çok şirinler bence. yerim onları ben.
  • sözlükteki at hırsızlarını tespit etmeme yarayan sayfalardır. bu ne lan böyle. sözlük zirvesini polis bassa hepinize müebbet verir ibneler.
  • mesajlaşılan kişinin güzel bir karı kız mı yoksa bıyıklı sakallı bir abi mi olduğunu göstermek dışında bir işlevi olmayan vasat sayfalardır. hayvan aranın şey kısmına "sayfaları", yazarı kısmına mesajlaşılan kişinin nicki yazılarak gerçekleştirilir bu bahsettiğim eylem. sözlük abazanları ve klavye romeoları için ilaçtır aslında bir bakıma. onun dışında sırf sayfasını sözlükte paylaştı diye takipçi patlaması yaşayacağını sanan arkadaş ya pollyanna ya şizodur.
  • esasında pek kimsenin sikinde olmayan sayfalardır.
  • bir kısmı, sadece "eksik kalmamak" için açılmış gibi duruyor.

http://www.eksisozluk.com/…itter sayfaları&kw=eksik

ah, benim neyim eksik?
  • bu sayfalarda hiç anlamadığım olay da, burada eklenmek için adresi yazıp sonra feed'ini private yapmak.
    lan ne boka adresini paylaşıyorsun o zaman?
hesabın var mı? giriş yap