şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • timsah yemiştim bir daha yemem gerek yok.
  • askerydeyken cudi dağında kaldığımızın 4. günü yılan yakalayıp yemiştik.
  • daha ilginci ve daha iğrenci olmayan et yeme olayıdır.

ölü kardeşimin eti. bir zamanlar dedikodu yapmıştım.

affet kardeşim.

edit: hayvandan kasıt, zi hayat, yani canlı, yani hayat sahibi. yani herhangi bir zaman diliminde yaşamış olan.

tamam lan sana hayvan demek istemedim.
  • bilmeden köpek balığı yemiştim çok sert bu çiğneyemiyorum farkındalığı gelince otelde garsona sorup öğrenmiş bulundum.
    pişmanım.açık büfede dikkatli olmak gerekiyor.
  • çeşmeli bir turizmci olarak ayı, timsah ve zebra yemişliğim var.
  • yılan balığı. suşi yapan biryerde çalışıyordum.
  • köstebek diyor ve uzaklara bakıyorum. sebebini hiç sormayın aq yaptık bi şey :(
  • paris 'te kurbağa bacağı yemişliğim var. ama bu paris için pek de ilginç değil.

edit: black pudding demişler ki ingiltere' de yemiştim ve bana çok sıradan gelmişti. onun dışında domuz, ördek, kaz, hindi, geyik etini ve deniz mahsullerinden yengeci, ahtapotu, kılıç balığını hatta kalkan balığını ve yine bunların yan mamulü sayılacak siyah havyarı çok normal saydığım için eklememiştim. bunları ve nicelerini tükettim.

edit 2: okuduğunu anlamaktan aciz olup, mesaj atanlara; bunlar demişim, çok normal demişim. başka arkadaşlar yazmış, bana normal geliyor demişim. bi' zahmet başkasına sataşın.*
  • zebra eti. londra borough market.
  • serçe.
    en fazla 20-30 gram eti var zaten ama oldukça lezzetli olduğunu hatırlıyorum.

edit: 20-30 gram için bir hayvanın öldürülmesine tabi ki karşıyım ancak bu olay olduğunda ufkumun o kadar da geniş olmadığı bir yaştaydım.
296 entry daha