şükela:  tümü | bugün
  • kanal fasilitesi doğru kullanıldığında sözlüğü çok güzelleştiren, amaca ulaşılmasını kolaylaştıran oldukça faideli ne kadar da tatlı bir okadar farklı bir uygulama malumunuz.

ancak yetersiz ve üzerine gidilerek çoğaltılmalı. elimden geldiğince başıboş başlıklara her gün kanal öneren bir yazar olarak bazen çok ihtiyaç duyuyorum ve mevcut kanalların yetersiz kaldığını hissediyorum. kanalcı arkadaşların aynı şeyi düşündüğüne eminim.

ilk bakışta benim aklıma gelenler

#troll
    #rezalet (başlık açılmayan gün var mı?)
    #hayat ya da #insan (#ilişkiler bu kategori için yetersiz kalıyor)
    #bilgisayar
    #geyik ve/veya #mizah
    #hukuk (bonus #mbanko)
    #deprem / afet ( daha deprem devam ederken başlık açan sismograf hassasiyetli suserler için )
    #futbol ( evet #spor kanalı var ama açıkçası sözlükte o kadar çok futbol başlığı var ki spordan ayrılmalı. futbol dışı spor başlıkları futboldan temizlenmiş olur hem. #otomativ diye bir kanal varken günde 10 entry düşmeyen #motosiklet kanalının olmasının gereksizliği düşünüldüğünde mantıklı.. )
    #terör ( siyaset ve haber artık ülkemizin bu acı gerçeğini tam olarak karşılamıyor )
    #kampanya ( x'e yardım ediyoruz tarzı başlıkları bir yerde toplamak için ideal)

bunlara ek olarak kanal ayarlarında takip et yerine "engelle" gibi bir buton olsa da "x" kanalının sol frame'den gizlenmesi de eklenirse tadından yenmez. örneğin #futbol ve #troll başlıklarını görmek istemiyorum gibi bir özellik, ne dersiniz? hoş olmaz mı?