şükela:  tümü | bugün soru sor
 • margarin ironisine bayıldım
 • 16 yıl sonra mı aklına geldi?
 • katıldığım öneri.
  cahil ve akılsız insanları aşağılamak bize yakışmaz arkadaşlar.
 • onlar kendi kendilerini yeterince aşağılıyorlar zaten.
 • katılmadığım kampanya. mümkünse gömelim.
  sandığa tabii...
 • artı bir'imle katıldığım kampanya. hayır sözlükte akpli kaldı mı ki zaten ciddi ciddi? burada akpyi savunanların tamamının paralı provakatör olduğunu üç beş entry okuyan anlar. yani entry pattern'i o kadar basit ve sığ ki... biri çıkar rtenin bir sözünün altına "bunlar manüple etmeye çalışıyor aslında öyle demedi" der, biri "cehape" diyip durur, öteki atatürk'le ilgili provokatif başlık açar, berikinin sürekli kullandığı uyuz bir catchphrase'i vardır... neydi hayreti mucip miydi?*

  ben bunları akpli olarak görmüyorum. zira bunların çalıştığı medya şirketi midir ne boktsa, başkası seçimi kazanır kazanmaz onun kapısını çalacaktır.

  çok ciddiyim, biri göstersin aha şu yazar ak partili ama üslubu düzgün, savunurken saçmalamıyor, ezik gibi kendi başlığı altındaki entryleri cevaplamıyor... kim var allah aşkına?
 • tam aksini savunduğum kampanya. 7 cedlerine kadar o kadar küfür, o kadar beddua, o kadar ah alıyorlar ki aptallıklarından sadece siyasi güçleri etkilenmedikçe bu bedduaların işe yaramadığını düşünüyorlar ama bu kadar bedduanın, bu kadar insanın ahını almanın kendilerini ve çevrelerini hastalıktan maddiyata psikolojiye nasıl vurduğunu farkedemiyorlar.

  bak reis dedikleri adam her türlü güç elinde olduğu halde aldığı ahlarla senelerdir kolon kanseriyle boğuşuyor, tekrar nüksedince ileostomi olmuş yani bağırsağı anüs yerine göbek deliğine bağlandığı için artık göbeğinden torbaya hacet gideriyor. 64 yaşındaki adamın yüzüne bakın, kat kat makyaj uygulamasına rağmen hastalıkla boğuşmaktan 80 yaşındaki ihtiyardan beter bir çökmüşlük var.

  bak zamanında o kadar insanın ahını alan mesut yılmaz'ın gencecik oğlunun başına gelenler, gene benzer şekilde o kadar ah, beddua alan sırrı sakık'ın oğlunun intiharı. verdiğim örnekler bilinen siyasal figürler olduğu için medyaya yansıyan örnekler. aktrollerin de başına bunlarınkinden de beter şeyler gelmiştir, geliyordur eminim sadece basına yansımıyor. belki kendileri bile farkında değil.

  sen siyasal çıkar için insanların küfürlerini, beddualarını alırsan o beddualar, o ahlar elbet seni ve çevreni bulur. sen sadece siyasal güç gözlerini kör ettiği için bunların yansımasını göremeyecek kadar aptal olursun. ahirette çekeceklerin de cabası.

  sağlığı falan her şeyi geçtim bak fetö'cülerin başına gelenler.bundan 3-5 sene evvel her türlü makam mevki güç ellerindeydi. ama yaptıkları hileler, alçaklıklar, haksızlıklarla o kadar beddua aldılar ki en sonunda sıçan deliğine saklanacak halden beter oldular.

  o yüzden var oldukça aktrollerin 7 ceddine sövmeye devam! çünkü o küfürler, o beddualar, o aşağılamalar er geç yerini buluyor. bugün bulmazsa yarın.

  ne demiş kanuni sultan süleyman olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
 • gezi direnişinde polislere çiçek dağıtan eylemcileri akıllara getirmiştir. sonrası malum..

  ama olmaz be hocam. bi yerlerde ağzında salyalar akıtarak ona buna ana bacı küfreden, tehditler savuran troller olduğu sürece zor. peygamber sabrı ister. ki bizler ateis ekşici piçleriz.