şükela:  tümü | bugün soru sor
  • screenshot olarak alıp, saklamama neden olan mesajdir. mutlu etmiştir beni.
    (bkz: beni sizler yarattiniz)
  • "ek$i sozluk camiasina ho$geldiniz! sizin $ahane bir insan oldugunuzu farkettik, sozlugu daha iyiye gotureceginize inandik, size sigindik.. sozluk yazari olmanin tadini cikarmaniz dilegiyle.. --ek$isozluk entelijans guruhu"
  • yesil bir heyecandir kendisi. ayrica ilk mesaj "seviyeli bir sohbete ne dersiniz" seklinde olursa, o zaman yapilan yanlis aranmalidir.
  • genellikle ayar niteliginde olan mesajlardir. bazen senin yazarlik kariyerin icin faydasi olur bu tur ayar icerikli mesajlarin. o yuzden dikkate alinmasi gerekir. hayir kendimden biliyorum, ilk yazar oldugumda sagolsun tecrubeli yazarlar ayarsiz birakmadi beni, bu sayede en azindan formata hakim olmayi ogrendim. yani sabirtasi yazarlar benden mesaj alirsaniz terslemeyin lan! bi bildigim var ki sana mesaj atiyorum.
  • yeni bir yazarın verdiği uktenin doldurulmasıyla gelen mesajdır. ukteyi dolduran tarafından değil sözlük tarafından yollanandır.
  • sahsım adına sözlükte atilan ilk mesaja gelen cevaptır. az önce yasadıgım heyecandır kendisi.
  • alan yazar sabırtaşı ise, telaşlandırabilecek mesajdır. ilk mesajım, iki spor merkezini karşılaştırdığım ve birisinin daha güzel olduğu kanısına vardığım bir entryimle ilgiliydi. gönderen kişi entry numarasını girmiş ve ''daha güzel''i biraz açmamı istiyordu. o an dedim yorrakslara geldim şimdi. kesin hatalı bi bok var. ulan topu topu 5 tane entry girmişim korkudan amına koyiim, uçacaz diye tırsıyoruz, bu ne hız lan diye düşündüm. hem açmak ne lan, daha güzel işte. biraz soluklandıktan sonra,''acaba, gerçekten bu spor merkezlerini karşılaştırmak için bilgi isteyen biri olabilir mi?'' dedim ve anlattım güzelce aradaki farkları. mesajı yazarken sözlük formatına uydum ve yolladım.enrtyini düzelt kardeşim gibisinden bi cevap gelirse salağa yatmayı planlıyordum. sonra ne olsa beğenirsiniz a dostlar, adam hakikaten bilgi istiyormuş benden yahu.
    buradan, benden nesilce büyük bütün yazarlara sesleniyorum, sizden daha ufak nesillere mesaj atarken lütfen iki düşünüp bir yazın, serçe yürekleri hoplatmayın, adamı hasta etmeyin. şaka lan şaka, sonuncusu şaka.
  • hiç unutamadığım bir mesaj:

- ankaralı bir bayan mısınız? :)

p.s. bu entryden sonra kadın-erkek birkaç kişiden bu mesajın aynısını aldığımı da hiç unutamadım mesela. bu kadar gerizekalıyı bir daha istesem bir araya getiremem herhalde.
  • -ohhhhhşş fenasın :)

yazan bir mesajdı, şarkı paylaştığım bir entrye cevaben.
  • - entry'in hatalı maalesef.

bir anda kendimi zamanın ötesinde bulmuştum.