• cinselliğin erkeklere has bir özellik olmadığını biliyordur. doğal olarak onun da söyleyecekleri vardır.
  • cinsellik üzerine yazanları iyidir hoştur da abaza erkek yazarların kadın versiyonları gibi yazanlar, en az (belki de daha fazla) erkek abazalar kadar itici oluyor.
  • ayrica sicabiliyordur da. inanabiliyor musun dostum o naif ve kirilgan yapidan cikabilen seylere.

(bkz: hi ken i am barbie and i don't fuck or fart)
  • (bkz: a bu benim)

kesinlikle benim.

neden yazamayalım?

cinsellik denilen olgu hayatın gerçeklerinden değil midir?

daha annenize "ben nereden çıktım?" sorusu ile başlar.

ama şimdi:

karşımda bir grup olsa ve desem ki "söylediklerimi lütfen tekrar edin" ve ardından başlasam " el" ,"omuz", "baş"....demeye

her biri hiç tereddüt etmeden peşimden tekrarlar.

ardından aynı gruba desem ki "penis" bir anda salonda kocaman bir sessizlik olur.

cehaletin oluşturduğu kocaman bir sessizlik..

türkiye'de kadınlar cinsellik konuşmadığı konuşamadığı konuşturulmadığı için pek çok sıkıntı yaşıyorlar.

neler mi diyorsunuz? bir göz atalım.

- sevgilisi içine boşaldı diye intihar edenler...

- hamile kaldığı için öldürülenler...

- hamile kaldığı için evlendirilenler...(hatta tecavüzcüleri ile)

- vajina bakımı ndan bi haber olduğu için zırt pırt mantara yakalananlar...

- ilk gecesinde kanayacağını sananlar...

listeye daha pek çoğu eklenebilir....ve bu soruların azalabilmesi ancak cinselliği konuşan kadınlarla mümkün olur..

ha şunları da söylemeden geçemeyeceğim...

* biz cinselliği konuştukça belki siz erkekler de "seks" yapmayı öğrenirsiniz...

* seksin bir kadının vajinasına penis sokmaktan çok daha başka bir şey olduğunu, perfomansın gecede bilmem kaç defa boşalmak ya da bilmem kaç dakika vajina içinde kalmaktan öte olduğunu kalın kafalarınıza yazarsınız.

ve son olarak biz yazalım ki yıllardır berbat adamlarla seks yapan kadınların gözü açılsın da anlasınlar kendi değerlerini ve daha sağlıklı bir cinsel yaşam edinsinler.

kendi kadınlarınıza cinselliği tu kaka yaparsınız sonra da rus kızları nın peşinden de koşarsınız!

edit: düzenleme
  • bence saat 23:00'dan sonra cinsellik üzerine yazması daha uygun olur bu yazarın. o saatte biz terbiyeli insanlar sütümüzü içip yattığımız için rahat rahat takılabilir. gerçi farklı coğrafyalardan giriş yapanlar için saat farkı oluşuyor ama tolere edilebilir bu.

hatta bu tip terbiyesiz kadınların entry'lerinin üzerinde sansür uygulansın, çiçek falan çıksın, bulanıklaşsın ne bileyim. ahlakımızı sikmesinler iyice.
  • kendilerine bayan denmesinden hoşlanmıyorlar.
  • cinselliği erkek erkeğe yaşayan ya da yaşandığını sananları, fikir sahibi olduğunu göstererek bi hayli şaşırtan kadındır.
hesabın var mı? giriş yap