şükela:  tümü | bugün
 • rahatsız edici bir gerçektir. eleştirdiğimiz konuların içinde varlığımızı sürdürerek eleştirdiğimiz olgunun yaşamasına daha fazla destek oluyoruz.

  bi' kaç gündür kim olduğunu bilirsin bir kadının eleştirisi üzerinden o denli reklamına yol açtık ki övgüler ile doldursaydık başlığını bu kadar etki bırakmazdı.

  istemekte olduğumuzu gerçekleştirmek için istemeyi aşıp artık eylem hareketliliğine geçmemizin gerekliliği içinde popüler kültür bataklığından kurtarmalıyız kendimizi.

  sözlük sözlük bitti abi yea cılar tarafından tüketiliyor. özün niteliğinin eksikliği doğalında sayfada dolaşımda boş vakit geçiriyorum hissine dönüşüyor,

  sürekli internette olan biz çocuklarını eleştiren anne babaların sosyal medya bağımlısı olma durumuna benziyoruz.

  ek olarak bir hatırlatma: sözlüğün adı neden ekşi hatırlayan var mı?
 • bu kıza sayıp sövmek ,başlığında mal gibi türemek kendi vicdan masturbasyonundan başka bir şey değil bana göre.geçenlerde de beyaz shovda neşet ertaş ile yeni bir internet ünlüsünün karşılaştırmasını koymuşlardı .sanki bu insanlar bir anda hiç kimse tanımıyorken çıkıyorda tvde tanıtılıyor gibi bir hava estiriliyor .danla bilici internette 3 milyon kişi takip ediyor .siz daha neyin hesabını yapıyorsunuz ? kimse boş yere ekşi sözlük çok bozdu yaa geyiğine de girmesin.hayatın dinamizmine karşı çıkanlar, gitsin bayburta yerleşsin .
 • ibretsel bir olay.