şükela:  tümü | bugün
  • özel hayatın mahremiyetini reelde ölesiye savunup sonra hiçbir şey olmamış gibi gelip sanalda bir rumuzun ardına saklanarak tüm mahremini, gizlisi ve saklısını sözlük kamuoyu ile paylaşan insanların sergiliyor oldukları, son derece samimiyetsizlik içeren ve son derece mide bulandırıcı olup insanlıktan çıkmışlığın bir bakıma göstergesi olarak ibretlik bir hal almış olan, sahtekar ve ikiyüzlü mahremiyet ve de ahlak savunucularının ipliğinin gün yüzüne çıkmasına vesile olan iğrençlik abidesi bir hayasızlıktır.

    bunlardan sürüyle vardır sözlükte. topuda bu yavşaklığı çok güzelce icra etmektedir. sorsan bunlara özel yaşamın manyak savunucuları olurlar. özelime girme de girme derler ama koşup bir nefeste sözlüğe özel hayatlarını, kendilerini ilgilendiren her bir mahrem ayrıntıyı sıçarlar.

    sözlük itirafçılarını itina ile terbiye etmek gerekir. bunun içinde sözlükte itirafta bulunmayı bir şekilde önlemek gerekir. burası forum değildir ki, forum chat tarzı olan itiraf entry leri girilsin efenim.