şükela:  tümü | bugün
 • her daim el üzerinde tutulan, ne olursa olsun ihtimale odaklanan erkek yazarlar tarafından korunan yazar kesimidir.
  nick altlarına baktığınızda
  "gözlörö çök gözöl ölön börtönösö"
  "ötöz yöl sönrö sövgölömöz ölmözsö börbörömözö övlönmö sözö vördöğömöz yözör"
  "sörpröz mösöjöylö gönömö şönlöndörön yözör"

  şeklinde ultra samimi entriler görürsünüz.

  hz isa'yı koruyan havarilerden, hz muhammed'i koruyan gizemli buluttan daha güven vericidirler aynı zamanda bu yazar arkadaşlar. gerektiğinde paratoner görevi de görmektedirler.
 • 26 yaşında beyaz tenli bir kadın olduğumu hiç bir zaman vurgulamadım.

  yoktur böyle kadınlar.
 • nick altima baktigimda goremedigimdir. pos biyikli, genis omuzlu bir erkeyim halbuki. adeta bir bahceli'nin puskevit isteyen cocuk tasvirindeyim suan.

  -anneee babaa benim de nick altim dolu dolu olsun. benim niye yok! huug.

  ha kadinmis. peki.
 • ya allah belanı vermesin hepsini ö ile yazmışsın iki kere okumak zorunda kaldım.
  -gereksiz bir başlık. ayıp mı birader kadın olmak?
 • lacanvari bir merakla, kadın olmanın ne anlama geldiğini öğrenmeye çalışıyordur belki de.
 • eveeet... dünya dönüyor, yıllar geçiyor, uzay araştırmaları yapılıyor, mars'ta su bulunuyor ama kadınla ilgili manyaklıklar hiçbir zaman eksilmiyor.

  çok pis laflar edesim var ama benim pis dediğim sizde dalga konusu olur biliyorum, o yüzden normal üslubumda devam edeceğim.

  bir kadının kadın olduğunu beyan etmesi sanırım ancak geri kalmış toplumlarda bir tartışma konusu olur. neyi var kadınlığın da bunu beyan etmekten çekineyim? hırsız olsam, kötü bir şey olduğunu bildiğim için "hırsızlık çok kötü bir şey" diye bağırırım ortalıkta; katil olsam "allah'ın verdiği canı allah alır" diye sayıklarım ki ben bir de ateistim düşün; sapığın teki olsam dünyanın en aseksüel insanı gibi dolanır, özelliğimi saklamaya çalışırım. kadın olduğumu neden saklama gereği duyayım? gerek duyarsam beyan ederim, duymazsam etmem. sana ne? sen kimsin?

  sen, evet evet erkek olan, sen yaşamın boyunca sahip olduğun tüm düşüncelerde, tüm davranışlarda, tüm laflarında erkek olmanın getirdiği izleri yadsıyabilir misin? hayır. çünkü erkeksin ve erkek olmak senin dışa vurduğun her şeyin üzerinde ciddi bir etkiye sahip.

  kadın olmak, sanıyor musun ki bundan farklı? öksürüşümde bile kadınlığımın izi var ya hu? kaldı ki yazdığımda olmasın. beni var eden, karakterimi doğrudan ya da dolaylı olarak belirleyen temel faktörlerden biri cinsiyetim. bunu neden saklama gereği duyayım? neden kadınlık bir aşağılık kompleksi sebebi olsun bende?

  bu erkeklerdeki özgüvene hastayım gerçekten. zannediyorlar ki dünya onların etrafında dönüyor. ben kadın olduğumu belli ettim, beyan ettim ya kesin onun dikkatini çekmek için yaptım. ya hu geri zekalı, madem senin dikkatini çekmek için yapıyorum niye oltaya geliyorsun? az bir zeka kullan, bana bu kozu verme o zaman.

  kadınlık sıradan bir şey. tıpkı erkeklik gibi. bunu beyan etmek de etmemek de kişinin kendine kalmış. sizi zerre kadar ilgilendirmez.

  salak, yemin ediyorum geri zekalı bu şekilde düşünenler.

  rica üzerine ekleme: siirt'te okul öncesi öğretmenliği yapan ece kırmacı, sınıfında araç-gereç eksikliği olduğunu paylaşmış facebook adresi'nde. mümkün olduğunca çok kişiye ulaşmak istiyor, böylece yardım edebilecek birilerinin çıkması umudu içinde.
 • "dünyadaki herkes erkektir" kabulüne sahip erkeklerin ilgisini çekiyor haliyle. herkes erkek olduğu için erkek olduğunu vurgulayan yazar diye bir şey yok. kadın olduğunu vurgulayan var sadece.

  oysa meşhurdur "mesaj atmayın lan erkeğim ben" geyiği.

  aman neyse.

  benim yavrum bu. kadınım kadınım kadınım kadınım.

  ayh. kadın olmalara doyamadım.
 • sanırım bunlardan biri de ben oluyorum. kadın olmayı o kadar çok seviyorum ki aklınız hayaliniz durur.

  kadın olmak süper bir şey, siz de gelsenize.
 • sözlük dışında hayatlarını galapagos kaplumbağası olarak sürdürmektedirler halbuse, allah allah.