şükela:  tümü | bugün
  • bir sürü başlık açılıyor, bir sürü entry
    pek kimseye mesaj yazmam ama girdiğim entry'lerden çok fazla yeşil geliyor, koşuyoruz ama bir yarımlık,bir devam etmeyen tartışma, dertleşme,gitmeyen bir muhabbet yani kimse kimseyi pek önemsemiyor.

peşin edit: belki de doğru olan bu.
  • ben herkesi herkesin de fikrini önemsiyorum, net
  • yazarlar arasında hala iyi insanlar var, bir mesajdan sonra 2 ay sohbet ettiğim yazar oldu. ben de önemsemeye çalışıyorum, umudunuzu kaybetmeyin.
  • önemseyin lan birbirinizi başka kimseniz olmayabilir. belki diğer herkes buradan daha sanaldir.
  • bıktırdılar, ciddi anlamda bıktırdılar. bazıları laf anlamıyor yüzsüz gibi yazıyor da yazıyor ulan cevap vermiyoruz işte neyi zorluyorsun? insan önemsememekten çok anonimliğin altına sığınıp yiğitlik kasmaları olayın aslı. kaliteli insanlar da var tabi sizleri tenzih ediyorum.
  • .. kimi zaman içinde bulunduğum süreçte beni destekleyen, kimi zaman ise düşüncelerimizin çarpıştığı iyi insanlar var buralarda bir yerlerde *
  • içinde hislerimi aktardığım bir entry olduğunda minimum 4-5 mesaj alıyorum.. bunlar destek oluyor, akıl verme oluyor veya da sadece okuduğunu belirtme oluyor.. ama önemseniyor.. bence esas iş samimiyette.. burası insanların olduğu bir ortam ve canlı.. bu yüzden, algoritmasını çözerseniz, hayattan bir farkı olmadığını göreceksiniz..
  • (bkz: şans)

kendince manevi destek sağlayan insanlar vardır elbet. ben onlardan değilim. başkalarına ayıracak vaktim pek yok. bir de yalnızlığını aşamayan adamın muhabbeti hiç çekilmiyor.
  • olay iyi olmak kötü olmak meselesi değil. kimsenin birbirine tahammülü kalmadı. mesaj kutumda çomar serzenişi görüp cevap vermeden engellediğim de oldu, birkaç mesaj atıp bıraktığım kişiler de oldu, 15 gün konuştuğum kişi de oldu. önemli olan saygı...