şükela:  tümü | bugün
  • düzenli seksle aşılabilir.
    yarım saatlik bir seks, orta boy bir pizzaya eşdeğer kalori harcanmasına neden olur. haftada ortalama 7 kez sikilip günde 2 öğün yiyen bir hanım kızımız, bir ay içinde instagramda gördüğü cıbıldak karıların imrenilen vücut hatlarına sahip olabilir. haydi durmayın, sevişin kızlar. sağlıklı bir yaşam için bu şart.
  • obezlik ortalaması kesinlikle benim sayemde bu kadar yüksek. yoksa nasıl buradaki hatunlar obez olsun ki!

hayret bişey tüm obezlik durumlarını kabul ediyorum kızlar kaçın

(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
  • henuz elimde yeterli orneklem bulunmasa da sanirim dogru bir tespit.
    butun obez kizlar burada mi toplandiniz lan?
    got buyutup erkeklerden umudu kesen kizlar solugu burada aliyor galiba. arada gotunuzu kaldirin da iki spor yapin zilliler, bu got gobekle vallahi evde kalirsiniz demedi demeyin.

ha unutmadan tlc tv'de agir yasamlarprogramini izleyin, motivasyon olur belki.
  • doğru lan.
    97 kiloyla burada bayrak sallıyorum hepinize asdf.
  • o yüzden çaylaklara yöneldik. daha kilo almadan bam bam bam.
  • türk kızının cinsel ilişki ile kalori yaktığını sanan arkadaşların olduğu başlık.
    sizin adınıza üzüldüm
  • 19,28 kg/m2 beden kitle indeksimle çürüttüğüm gerçektir.

halt biliyorsunuz, evet.
  • 56 kiloyla çürütmeye aday olduğum tespit.
  • ya ne olacağdı lan.

bunların bir de bana "yha sen çokh zayıfsın :s" diyen beyin yakan modeli vardır.

ulan tam ideal kilomdayım nerem zayıf şuna ben obezim ya da tombalağım deyip geçsen saygı duyarım.

bak benim sevgili eskisi de toparlaktı. kıza söylediğim laflar nasıl dokunduysa gitmiş seren serengil olmuş. gerçi o vakitler ben de toparlaktım yoksa ne işim olur lan tombik kızla.