şükela:  tümü | bugün
  • merhabalar. sizlere başıma bela olmaya çalışan kötü niyetli bir yazarı ifşa edeceğim. bu arkadaşımız yan hesapları ile birlikte insanlara saran ve onlara iftira atan birisi.

ricardo quaresma ile ilgili bir entry yazdım (#105570850) ve peşinden nick altıma böyle bir yorum bırakıldı.görsel

daha sonra bu sacmalayanadaminklavyesii arkadaşımızı incelediğimde beşiktaş ile ilgili yorum yapan yazarlara iftira attığını anladım. genellikle beşiktaş'ı küçümser entry ler giriyor. incelerseniz sizde göreceksiniz. ayrıca ben değil herkese ak troll yazıyor. inanılmaz. görsel

bu arkadaşa cevap olarak şu entryleri görsel yazdığım vakit diğer hesabı olan niiice adlı hesaptan destek geldi. fakat bir süre sonra ss alamadan silmiş verdiği cevabı. ama kendi yazdığı yazıları diğer hesabı ile birlikte seri beğeniyorlardı. görsel

bu iki hesap nick altlarında birbirlerine sürekli övgüler yazmışlar.görsel

daha sonra incelediğim vakit başka bir hesap daha fark ediyorum. cagliari adlı hesap aynı şekilde bu niiice adlı hesabı övüyordu. kendisi kankası olduğunu söylüyor ama bizzat eminim kendi hesabı. görsel

ben bu durumları ortaya çıkarınca yazdığım entry ler silindi. daha sonra kendisi bunu yazıyor. görsel

daha sonra niiice adlı hesabından bana bunları yazıyor. inanılmaz sorunlu biri ile karşı karşıya kalıyorum.görsel

bu hesaplarına laf yetiştirmeye çalışırken bir sözlük yazarı bana bunları yazdı. aynı şeyleri yaşamış benimle.görsel görsel dediklerine göre başka bir hesabı daha var boylenickolnazolsun bu hesap da bu arkadaşa ait ve bu hesaplarla birlikte organize şekilde insanlara hakaret ediyor ve iftira atıyor.

bu 3 hesap üzerinden insanlarla dalga geçmeye çalışan ve iftira atan bu şahısın cezalandırılmasını istiyorum. insanlara ak troll vb benzetmeler yaparak, tahrik ederek, saçma sapan işler peşinde koşuyor.

umarım en kısa sürede cezalandırılır.
  • yan hesaplar yan hesaplara karşı *
    karantina sıkıntısı iyice sardı sanırım sürekli x uçurulsun, y'nin küfretmesi, q'nun ifşası ve türevleri başlıkları eksik olmuyor.
    yalnız dovesa kullanıcı adlı yazar birilerini rahatsız edecek türden biri değil sanırım daha organize yan hesap kullanıcısı görünce biraz afallayıp peşine düşmüş durumun.
    kötülük demişken insanları kırıp, üzmeyin iki günlük dünya.
  • bu ruh hastası yazarın daha önce de olduğu gibi yazarlığı alınmalı. ben de dovesa'nın yazdıklarının altına imzamı atıyorum. asalak gibi yayıldı sözlüğe. her yerde saçma sapan bir yorum. aynı dertten muzdaribim renktaş. trollüğü anlarım, ben de gülerim ama bunun gibi gerizekalı arkadaşlar sözlüğün kalitesini düşürüyor. (bkz: #105298215) bunun gibi binlerce örneği var. beşiktaş'ı, beşiktaşlılardan daha çok takip eden, yarası olan, beşiktaş'ın içinde ukte kaldığı bir ruh hastası. çocukluğunda beşiktaşlı arkadaşlar buna nasıl bir travma yarattı kim bilir? ihtimalleri düşününce hak veriyorum aslında buna. üstteki entrysine cevap verdikten 5-10 dakika sonra (bkz: #105299022) söyle bir başlık açıp, kopyala yapıştır cümlesini yazacak kadar da ağır işsizdir kendisi. böyle ak troller hala nasıl sözlükte tutuluyor anlamış değilim. yazık.
  • niiiceyi övmüş, kankam demiş o zaman kesin aynı kişi.

ironiden anlamayan nesle zaten aşinayız ama bu kadar absürt neden sonuç ilişkisi kurabilen yazarı el üstünde tutmak lazım.
  • tek kişinin kendini organize etmesi durumu. mahmut sen şu pisliği yap, mahmut sen de buna saldır, mahmut sen de noktayı koy.
  • (bkz: up)

kötülüğe karşı

(bkz: up)
  • müthiş bir yazar galiba. organize kötülük yapıyormuş.

aaaa benmişin lan bu. hahahah.

yahu 10 senedir falan bu sözlükte çeşitli rumuzlarla yazarlık yaptım. şu anda da bu rumuzla yazıyorum. toplamda 8-10 farklı hesabım var sanırım ama hiçbir zaman bunları aynı anda kullanmadım. gerek de yok zaten. tek hesabımla herkese yetiyorum.

formatı biliyorum. ne tck'ya aykırı entry'm var ne de sözlük formatına. tek hesapla çatır çatır devam ediyorum. bir gün bir şekilde haksız yere bu hesap uçurulursa farklı bir hesapla devam ederim. sorun yok. ilk hesabım değil bu.

ayrıca ekşi sözlük'te birden fazla hesap sahibi olmak da tek hesabın birden fazla kişi tarafından kullanılması da gayet legal uzun bir süredir.

sözlükte gerçekleri yılmadan yazan bazı süper yazarların birbirini desteklemesinden üstün zekasıyla harikulade sonuçlara varan bazı arkadaşlara da çok fazla hayal kurmaması açısından tineri azaltmasını önerebilirim ancak.
  • ekşicep görsel

yani yazmayacaktım da başlığı görünce zorbalığa ben de bir ses etmek istedim.

entry de bahsi geçen kişiyi tanımam etmem, varlığından haberim dahi yoktu. bir baktım nick altıma bir şeyler yazmış. millete sataşıyormuşum bir de ak trollmüşüm swh. kim bu arkadaş, kime ne zaman sataşmışım derken bir baktım ki entry giren eleman bir troll, seri olarak milletin nick altına aynı şeyleri yazıyor. formata uygun, hakaret etmeden yazdığı için de kendisini oyunu kuralına göre oynayan birisi addediyor. tabi ki işin ahlaki boyutunu tamamen bir kenara iterek...

yani belli ki birilerini kızdırmak, kızdırdığı birileri de ardından sövsün istiyor. trollük peşinde olmasa yazdığına sövebilirdim.

ak trol ithamına cidden bozuldum ama bir trolle laf anlatacak manevi kudreti kendimde bulamadım. fakat bunları yine de yazmak istedim.
  • kendisi beşiktaş düşmanıdır ve anladığı dilden gereken cevap inönü kapalısından şöyle verilmiştir:

[https://www.youtube.com/watch?v=tksl7xf5kxc
  • bak lan muhtemelen nick altıma roman yazan kararsizmiyimbilemedim dovesa'ya dert yanmış. hah ha. tabii dişi olduğunu anlayınca kıyamamış bu @dovesa vermiş coşkuyu? sonra abla hemen fav'lamış buradaki entry'yi.

düşüyor mu böyle kuzum? kız kapmaca kavganıza beni hiiçç katmayın gencolar.

ek: kız kararsız, reklamını güzel yapmışım yalnız bak. işe yaradı valla (bkz: #100646307)

ek 2: işiniz gücünüz mü yok sizin gençler; habire dedikodumu yapmışsınız mesajlarda.

ek 3: benim yazar olmama kafa yoracağına de'yi ayrı yaz lan @dovesa