• üzgünüm ama doğru olan önermedir. kalben kim ya? geçen gün yorekok mu yarekak mı ilginç isimli bir arkadaş vardı. danla biliç'e hiç gelmiyorum kendisi 2 kere geldi sanırsam. n'oluyoruz abi ya? bu insanları alarak ne kazanabilir sözlük anlamıyorum.
    reddit gibi ask me anything tarzı bir gelenek oturtulmaya çalışılıyor anlıyorum ama yolu bu değil onun. isteyen varsa alır hesabını oturur başına soruları cevaplar. bu insanları sözlük merkezine alıp böyle heyecan yaratmaya gerek yok düşüncesindeyim.
    tanım: sözlük yönetiminin herkesi ama formatında çağırması dolayısıyla oluşan durum.
  • sözlükte saçma sapan insanların olduğunu bilen ekşisözlük holding sahipleri tarafından para alınarak yapıldığını düşündüğüm hedenin sonucu.
  • zırt pırt olay yeşilinin yanmasına sebep olan aşırı rahatsız edici şey. üyelere olan biten başlığını takip etmeme seçeneğinin verilmesi gerekiyor.
  • katılmadığım tespit
  • olan biten değil de başka şekilde duyurulsa diyerek katıldığım ama kalben kim ya, bilmem kim de nedir falan diyen arkadaşlara katılmadığım tespit.
    bir metal müzik fanı olarak kalben (saçlar) tarafından ağır göt edildiğimi de beyan ederim huzurunuzda sevgili sözlük.
  • cahil, ergen ve aktroll'lerin sürekli yazar olmasından daha önemsiz bir durumdur.
hesabın var mı? giriş yap