şükela:  tümü | bugün
 • artık iyice bezdirdi. insanların aklıyla dalga geçecek şekilde, mantıksızlığı ya da yanlışlığı bariz bazı iddialar içeren başlıklar açmaktaki tek amaç, milletin bala üşüşen karınca misali başlığa üşüşmesini sağlamak. zannediyorum bu yolla bir tür tatmin ve mutluluk sağlıyorlar.

  sözlük yazarlarının da bu kadar saftorik olması ayrıca incelenmesi gereken bir vaka.canla başla saçma sapan entry'lere laf yetiştirmeye çalışıyor herkes.

  teknik bir konuda türkiye'nin en yetkin kişisi 4 saat uğraşıp ayrıntılı bir entry girse, sol frame'de gözükmesi ile kaybolması bir oluyor, bir daha da kimsenin dikkatini çekmiyor. ama saçma sapan, mantıksız, bilinen herhangi bir şeye uymayan ya da cinsellik içeren bir entry girsem, mesela "türk kızlarının vajinaları 22 yaşından sonra bollaşıyor" desem, ya da "türk erkeklerinin yarısının pasif eşcinsel olması gerçeği", ya da, "kılıçdaroğlu'nun cia'in paralı ajanı olması gerçeği" desem, entry'nin altı yorum dolar, sol frame'den üç gün inmez.

  hayır, bu tür saçma başlıkları sahipleriyle birlikte engelleyeyim desem, hangi biriyle uğraşacaksın belli değil. artık iyice çığrından çıkan bu çocukça mecrada pek vakit geçirmemek en iyisi olacak sanırım.

  bu da sol frame eliyle evrene mesajım olsun bari. balik bilmezse halik bilir.
 • gına gelmiş durumdadır
  yapmayın gençler etmayin