şükela:  tümü | bugün
 • öğretmenliği kolay bir meslek zanneden, kendilerini o sınıfa 1 günlüğüne koyup "al öğret" desek 2. gün gelmeyecek olan, eğitemedikleri ve sürekli şımarttıkları çocuklarını eğitmekle görevli olan insanlara her gün yeni bir başlık açarak saldıran güruhtur.

  not: öğretmen değilim.

  edit. insanlara hatalarını söylemek başka, hakaret etmek başka şeydir. bu güruh 2. gruba girmektedir. örnek: (bkz: öğretmenlerin zeka seviyesi)
 • başarılı ve zekice yapılan saldırı güldürür. arada size de gülmeyi tavsiye ederim.
 • hayatlarını bilimum okullarda, öğretmenlerin ellerinde geçirmiş , bu vesileyle yüzlerce öğretmen tanımış, ve çoğunluğunun kalitesiz, eğitimsiz olduğunu fark etmiş güruhtur. maalesef ki haklıdırlar. lütfen herhangi bir mesleği kutsallaştırmak yerine hatalarını yüzlerine vura vura düzeltmeyi deneyin. belki sonuç alabilirsiniz.
 • doktorlara da saldırılıyor, başka meslek gruplarına da saldırılıyor. sadece meslek gruplarına da saldırılmıyor. ben özellikle incelemeniz ve takip etmeniz için (bkz: çalışılan pozisyonlar ve maaşları) başlığını öneririm.
  burda insanların neden, ne kadar öfkeli ve içlerindeki öfkeyi kusma eyleminde oldukları daha net ön plana çıkıyor.
  benim edindiğim izlenim, insanlar çekmiş oldukları cefaları sadece kendilerinin çekmiş olduklarını ve bunun hakkını alamadıklarından şikayet ediyorlar ki her türlü mesleğe de, iyi para kazanana da, tatili olana da saldırma eylemi gösteriyorlar.