şükela:  tümü | bugün
 • sürü psikolojisinin duvarcılıktan iyi anladığını, kaba inşaat söz konusu olduğunda iyi mala vurduğunu, sağlam sıva yaptığını gösterir.
 • hep aynı küfürler, humanizme küfür, sağduyuya linç...şüphesiz bunlar refah ve huzur içinde yaşamak isteyen ortalama insan için çelişkili bir ortam yaratılmasına neden oluyor.korkudan önden edit yapan veya not koyanlar bunun en büyük habercisi.

  primatlardan bir kısmı savaş naraları atarsa, diğerleri ya korkudan ya da içindeki ateşin serbest kalmasından dolayı onu destekliyor. eli yüzü yaralandığında ya da aileden biri gittiğinde anlaşma yapmaya razı oluyor genelde.

  ancak babalarının yaptığı kavgayı ve kaybettiklerini evlatlar asla bilmezler. duysalar bile önemsemezler. benzer bir savaşı yine yaparlar ve en sonunda dişileri ve muzları bölüşüp yaralı şekilde otururlar.

  şu sıralar böyle bir hal aldı sözlük ve sanırım, hakeza insanlık da öyle. heyecan arıyorsunuz biliyorum, ama sonu inanın hoşunuza gitmeyecek.

  bu entry etiketleyen, nefret dilini körükleyen, sağduyulu yazarlara bile küfreden heyecanlı ve toy insanlar için yazılmıştır.

  edit: debe listesine bakılırsa bu listede sen de varsın. evet sana söylüyorum.