şükela:  tümü | bugün
  • evet millet toplanın anlatıyorum. olay geçen gün yazdığım (bkz: hayatının hangi noktasındasın) entry'sini yazmamla başladı. hatun kişisi entrymi okumuş, yazdığım şey hoşuna gitmiş. konu ile ilgili fikrini söyledi. buraya kadar her şey normal. sonra nasıl olduysa biraz gergin, biraz yürek yemiş bir şekilde söylediği bir kelimeye takıldım. atar yaptım, bu durumu büyüttüm ve onu suçlayıp hoşçakalı çektim. normalde kadınların erkeklere yaptığı bir şeydir bu. biraz zaman geçtikten sonra kızın fazla üzerine gittiğimi anladım ve bir gün sonra özür mesajı attım. özrümü kabul etti. biraz konuştuktan sonra yakın olduğumuzu ve bir kahve ısmarlamak istediğimi söyledim. kıza yaptığım atardan dolayı beni merak etti ve üşenmedi, buluştuk. kız gerçekten çok güzeldi. starbukcs'a gideriz diye düşünmüştüm ama kız kolamızı çekirdeğimizi alıp maçka parkına gidelim dedi. gittik çimenlere oturduk. ilk buluşmada mini bir piknik yaptık. kolamızı içip çekirdeğimizi çitlerken bardağına yaprak düştü. yaprağı aldı bardağın içinden çaktırmadan attı ,benim bu durumu gördüğümü son anda fark etti. tereddüt yaşadığını hissettim, yani görmesem içecekti kolayı belkide tabi burada önemli olan kızın güzel olması. sonra kolayı içerken boğazında kaldı öksürmeye başladı bir süre öksürdü, aha dedim içimden kız ölüyor, neden çünkü kız güzel çıktı. neyse biraz dertleştik kızı çok üzmüşler. ben de gide gide bu kıza atar yapmışım. içimden dedim ki ulan sen kimsin de bu kıza atar yapıyorsun ama kız nasıl güzel..muhabbeti de iyi, hiç sıkılmadım, sonra biraz yürüdük, kedileri felan sevdik. sonra ayrıldık.
    sonuç bölümü: bu entyrnin ana fikri, güzel bir kızla tanışmak için atar yapın. sonrası çorap söküğü gibi gelecektir.(tabiki anafikir bu değil) kızın güzel ya da çirkin olmasının hiçbir önemi yok. son derece iyi bir insanla tanışma fırsatı yakaladığım için küçük atarıma teşekkür eder, bu güzel akşam için kendisine huzurlarınızda ayrıca teşekkür ederim.
  • uyuyamayan kızlar yeşillendirsin o zaman.
  • normaldir. sözlükte güzel kız yok, sözlükte kız ne arar la ayağını bırakın. sözlükte taş gibi kızlar valla. özellikle de çaylaklar:) yani şöyle söyliyim, çaylaklarda ortalama üstü kız oranı yüzde 80. ya bana sözlüğün güzel kızları mesaj atıyo ya da bilemedim. hatta biri var bence sözlüğün en güzel kızı.

tengrim bütün güzel sözlük kızlarımıza yakışıklı, zengin, kariyerli, kültürlü, ön sevişmeyi uzun tutan, kadın ruhundan anlayan, eğlenceli, sadık, annesi gelinine tapangillerden bir erkek nasip etsin:)

https://youtu.be/givzlf9p5b8