• - merhaba #23452353 <= bu entry'nde dahi anlamındaki de'yi ayırmamışsın :d

- #237427364 ahahahahaha yarıldım yaa... nerden buluyosunuz bunları?

- #eskisevgilişerefsizibaşlığı biliyor musun aynı duyguları paylaşıyorum ve şu anda neler hissettiğini anlıyorum. yalnız kalmak çok kötü bir şey. sevgilinin seni en olmadık zamanda terketmesi işte böyle entryler girmeye zorluyor seni... ama emin ol değmez cidden ben değer verdim de ne oldu bak? hala ağlıyorum lanet olsun. bari sen yapma. mutlu ol....... iyi geceler...... lanet olsun...
  • x -> y: memleket nere?

(bkz: yurdum insanı)
  • #113476 -aaa x * civarında mı oturuyosun benim de başıma gelmişti aynı olay eheheeheheh
  • sözlük içi mesajlaşma olanağından haberi olmayan birine atılırsa, haybeye sarfedilmiş bir efordur bu mesaj.
    *flaşbek*
    x: bu arada geçen sene sana "vay... torbacı!" diye mesaj attığım için özür dilerim.
    atlantis: ne? sen bana öyle bir mesaj mı atmıştın???
    x: yok yok. şaka. ehehheee...
    atlantis: ehehee... peki.

not: işbu entryideki olaylar ve şahıslar yarı yarıya kurgudur. ama x kimdir ne istemiştir bilemiyorum.
  • en klasiği entrynin ciddiliğine göre tepkisel verilen gülücük efektleridir. #546674354- "ahhaheuaeahu süper" daha ego tatmin olanı içinse, "okurken klavyeye kahvem döküldü, ahahahaha, hala gülüyorum" bu tür mesajlar çok saf duyguları içinde barındırırken bir de göze kestirilen yavru ceylana yapılan bir atak misyonu yüklenmiş de olabilir. "teşekkür ederim:)" cevabına tekrar mesaj gelişi sürdürülüyorsa, istatistliklere bakmakta fayda vardır.

bir basamak ötesi katıldığını belirtme mesajıdır.
    #546674354-çok doğru bir tespit, kutlarım veya ben de böyle düşünüyorum çok haklısınız.
    bu tür entrylerde eksik olan yerler de hatırlatma yapıldığı da görülmüştür.
    bir basamak sonrasında katılmadığını belirtme mesajı vardır ki burda dikkatli olmak gerekir.
    #546674354- "hasiktir lan" demek uçuşu garantilemekle eşdeğer olurken, "sen haksızsın ibne seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım bakınızı vermek(sıkıştırması çok önemli) aynı etkiyi yaratabilir. tercih önemlidir. bu basamağın bir de ciddi olanı vardır ki bu mesaj savunma içereceği için, 5 satırın altında olmamalıdır.
    ayrıca bu tür mesajlarda savunma mesajı ne kadar doğruysa tanışma katsayısı o kadar artar.

bir diğer basamağımıza geldiğinde, yaran entryler, entry ve nick uyumu gibi entry numaralarından oluşan başlıklarda anlamını yitimiş, silinmiş entryler olabilir. bu entryler artık gammaz modülüyle silinemediğinden insaniyet namına atılan mesajlarla halledilir.
    #546674354-bu entry artık anlamını yitirmiş:) daha kibar bir yaklaşım olurken,
    #546674354-"silinmiş bu" demek şimdi sikecektim ananı ama olmadı bakışıyla eşdeğer tutulabilir. alıngan bünyelere pür dikkat edinilmelidir.

daha özel mesajlara gelirsek, bu tür mesajlarda entry numarasına gerek yoktur. örneklerle çoğaltırsak:

-sözlükçü memelerinde gördüğüm resim harika, çok sanatsal çok
    -bir süredir sizi takip ediyorum, hastasıyız
    -sizi badi listeme ekledim, okumaktan keyif alıyorum
    -size özel bir tiksinti besliyorum, nedendir bilinmez
    -ay yanlışlıkla attım(yanıltma şıkkı)
  • algida -> panda: aşkımla erirmisin?
hesabın var mı? giriş yap