• bo$ buldugu ba$ligin altina "cok sevdigim hede", "yapmasam canimin sikildigi olay" vs yazan 28-30'larindaki yazarlari gördükce, aci aci gülümseyip "kac ya$ olacak ki sinir?" diyebilecegimiz fikir.

sözün özü: (#6882803)
  • dillendirmek istediğim taleptir.

fellatio manasında değil, ifade etmek olaraktan.

15 yaşın altındakiler alınmasın mesela. ha nasıl tespit edilecek derseniz, aslında kabak gibi ortada oluyorlar.
  • başvuruda kimlik ve üniversite diplomasının fotokopisi de istensin.
    kpss, ales, yds den 70 altı alanlar başvuramasın.
    hatta bu kriterleri taşıyanlar ekstradan genel yetenek ve genel kültür sınavına tabi olsun.
    mülakat olmadan olmaz tabi.
  • bahsedilen yaş gruplarında bilgi birikimi olan, kendini ifade edebilen insanlar olduğuna inanıyorum. bir kaç dengesiz için hepsi yakılamaz.
  • "akıl yaşta değil baştadır." doğru olan, fakat klişesini kullanarak katılmadığım sınırlamadır. insanlar daha erken yaşlarda da olgunlaşabiliyorlar, bu yüzden insanları yaşlarına göre sınırlandırmaya çalışmak boş uğraştır.

öte yandan sözlükteki ortamın bozulmasını aynı şekilde bende istemiyorum. buna nasıl bir öneri getirileceğini sözlük yönetiminden beklerim. ayrıca, sözlüğe kayıt olurken neden cinsiyetimizin istendiğine hiç bir zaman anlam veremedim, kimin düşüncesiydi bu çıksın açıklasın!!
  • (bkz: #30780917)
  • yaş sınırından ziyade iq sınırı konulmalı.
    akıl yaşta değil baştadır.
  • olmayandır. maalesef.
  • 20 olması gereken sınır. 26 biraz fazla olmuş.
    not: yaşım 26.
hesabın var mı? giriş yap