şükela:  tümü | bugün
  • bilgisayar başına her oturdugumda başıma gelen şey
  • basliklar arasinda ne olduguna anlam veremediginiz bir kelime gormek ve entryleri okuyarak konu hakkinda bilgi, irfan sahibi bir sozluk yazari olmak.

ornegin (bkz: serigrafi)
  • sözlüğü açar açmaz karşılaştığım vebanın yeni bir çeşidi olan bora hastalığının hızla yayıldığını gördüğümde gündeme geç kaldığımı anlayarak yaşayamadığım durum..

neden herkes hayatı ve tüm kavramları boralaştırıyor birazdan anlamayı umuyorum..

borata burina burinata....
  • eskiden böyle birşey vardı. her girdiğimde bir değil fazla şey öğrenirdim. bkz lar aracığıyla kendimi ta nerelerde bulurdum. gelin görün ki son zamanlarda bomboş muhabetlerin döndüğü bir mecra olmaya başladı sözlük.

herkes anket dolduruyor daha kötüsü cinsiyetçi başlıklar hiç gündemden düşmüyor. erkekler ve kadınları sürekli bi ayrıştırma, sürekli iki tarafın birbirini yemesi... neden yani? ikitarafta birbirine sallıyor her dakika her saniye. eskiden ukte doldurma muhabbeti vardı. o kaldırıldı burası foruma evrilmeye başladı. inci sözlük oldu lan burası hiçbir fark yok. sürekli troll başlıklar, taşak muhabbeti başka da bir bok yok.
  • bir şey öğrenmekten ziyade eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyor çoğu başlık.
    (evet burada yazar kendisini eşşeğe benzetti. )