• şimdi bilen bilir ben varlıklı ve elit bir beyim. sahip olduklarımdan da hakkıyla söz ederim. fakat ne zaman ben veya sözlükteki diğer zenginler sahip oldukları lükslerden bahsetseler hemen geriye kalan %99'luk fakir kesim tarafından taşa tutuluyorlar.

ne mercedes'imden ne macbook pro veya iphone'umdan ne tom ford parfümlerimden ne de sahip olduğum diğer lükslerden bahsedebiliyor, bahsettiğimde özellikle de erkek yazarlar tarafından küfürlü mesaj yağmuruna tutuluyorum. bayanlar genelde tanışma amaçlı instagram vs. yolluyorlar bu sebeple onlardan şikayetçi değilim ama %99'luk kesimdeki erkekler %1'deki erkekleri sinirlerinden öldürecek derecede kıskanıyorlar ve bu durum beni hem üzüyor hem de korkutuyor.

hep beraber lütfen bu zengin düşmanlığına hayır diyelim.
  • zengin ama cahil bir görgüsüz olmak ile zengin ama beyefendi olmak farklı şeyler.
    ilk dilimden olduğu anlaşılan demet akalın'ın erkek versiyonu ya da ali agaoglu'yu idol alan bir çomarın tespitidir.
  • varlıklı ve elit bir bey (!) tarafından açılmış, "kadınlar instagram profili atsın" temalı alakasız bir ilk entry içeren başlık
  • “ben varlıklı ve elit bir beyim.”
    görgüsüzü de eklemesi gereken yazar dostumuzun cümlesi.
  • (bkz: güzel espri ama bir daha yapma)

tamam bak, güldük bitti...
  • 100 kişiden 1 ı değil bnde zenginim ama elit değilim allah korusun elit olsaydım bide senin gibi
  • koydeki cobanin kendinden daha mutevazi ve gorgulu oldugunun farkinda olmayan kisidir.

yurtdisinda
    mercedes 30 bin dolardan baslar
    iphone 900 dolardan baslar
    mac book pro 1300 dolardan baslar
    tom ford 80 dolardan baslar

yani kime neye gore luks hayat. senin turkiyede luks hayat dedigin yurtdisinda orta standard bir hayat oluyor.
  • ''şimdi bilen bilir ben varlıklı ve elit bir beyim'' cümleye bak aq sanki bulvar gazatesinden kız kaldırmaya çalışıyor. zengin olabilirsin ama kırosun canım benim.
  • edit:çaylak olmama sebep olmuş, kayrılan bir yazarın açtığı boktan başlık.
    işte sözlük bu hale geldi. bundan sonra ben de böyle başlıklar açıp, saçma yorumlar yapacağım. edit sonu... orijinal metin aşağıdaki gibidir.

yeni yetme , yaşlı ergen vb.. tüm yeni yazarları engellemeden önce diğer başlıklarına bakarım troll mü,ironi mi yapıyor yoksa ilgi orrr...orangutanı mı diye. ama bunun başlıklarını okuyamadan kustum. çok abartmış her şeyi..
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıkları engelle)
hesabın var mı? giriş yap