şükela:  tümü | bugün
  • sözlügün kalitesini düşüren ahlaksız çete.

bunlar habire sikiş sokuş falan filan muhabbetleriyle kaliteli yazarlari da bıktırmış ve sözlüğe küstürmüştür.

buradan yonetime sesleniyorum bu çetenin acilen onu kesilmeli ve yazar alinirken yaş onemli bir kriter haline getirilmelidir.

burada coluk cocukla muhatap olmak icin efsanevi yazilar yazmiyoruz. kutsal bilgi kaynagi adina yakisir sekilde sivilceli ergenlerden temizlensin.
  • bir zamanlar bu sözlüğün kurucusunun da dahil olduğu çetedir.

edit: sözlüğün bahsi geçen, sürekli duyduğumuz eski kalitesi şunlardır ;

(bkz: bir erkeğin küçük olması ile övündüğü şeyler)
    (bkz: vajinanın içinde prezervatif unutmak)
    (bkz: sözlükte dişi var)
    (bkz: öyle bir entry yazayim ki uçsun millet)

çok kaliteliymiş gördünüz gibi. bunlara erişmek de zor değil, tarihte bugün sekmesini açıyorsunuz çıkıyor.
  • her naneye taşlama amacıyla atılıp sonra pişman olan bir çete var fakat bunu 25 yaş altı diye paketlemek bence yanlış.
    sen alim ol da muallim. alan ergen bir parmakçık bal alır senin taze dimağından.
  • çare: ekşi jr.

haklılık payı olan tespittir. bu nesil, insanlık tarihi boyunca görülmemiş derece ahlaksız ve dejenere bir nesildir.
  • bu muhabbeti yapan 25 yaş üstü bir sürü kişi de var. neden bizi böyle zan altında bırakıyorsunuz anlamadım. ergen olarak nitelendirdiğiniz birçok kişinin çok da güzel entryleri var. bence siz görmek istediğinizi görüyorsunuz.
  • şimdi bunu söyleyen yazarın yazdığı başlıklara bakıyoruz;

*bekaret takıntım yok diyen adamın itirafı

*babet çorabı giyen erkek
    babet çorabı ile vurdurmayı da ancak aklı ''sikiş-sokuşta'' olan bir yazar düşünürdü(:

*sözlüğün en yakışıklı erkeği

*seviştiği kadını arkadaşlarına anlatan erkek

*erkek yazarlardan dul bayanlara sorular

daha liste uzayıp gidiyor...
    tanım: açtığı başlıkta yakındığı şeyi sürekli yapan yazar beyanı.
  • sözlükteki 25 yaş altı bu ergen tayfanın entelektüel birikimi önceki sözlük abilerimizin yanına yaklaşamaz gibi bir cümle kurmayacağım tabi bu başlık karşısında. sözlüğün nereye geldiği ve bunun sorumlusunun kim olduğundan ziyade sözlüğün son zamanlarda ki kullanımına dikkat çekmek daha iyi olabilir; yazar kitlesi büyüdükçe sözlüğün kullanım amacı illa ki değişiyor ve evriliyor, sözlük artık forum sarkacında sallanıp gidiyor!
  • keşke 25 altı herhangi bir yaştan olsam. haddini bildirirdim bu başlığı açanın. ama 27yim. buna gerek kalmadı. üzgünüm gençler.
  • bütün gün futbol, siyaset ve seks başlıklarından çıkmayan amcalara ve dayılara dert olan çete.