• evet, artık bu kişilerin son derece organize bir şekilde çalıştıklarına ikna oldum.

sistemleri şu şekilde işliyor: bir tanesi başlık açıyor, diğerleri de bu başlığın altına sıradan kullanıcı görünümlü entry yazıyor. başlık sol frame'den düşünce bir süre sonra yine içlerinden birisi başlığı harlıyor. böylece 59saniye görüntülenme sayısı kazanıyor.

ve öylesine çorap söküğüler ki, herhangi bir 59saniye videosuna yönlendirme olan başlığa tıkladığınızda hepsini tek tek bulabiliyorsunuz.

işte bunlar benim tespit edebildiklerim:
    harran da seks vardi da biz mi yapmadik
    akie
    bozkurtlar diriliyor
    piki miki
    minareden ucan cilgin imam
    cengiz han
  • offf. çok fazlalar. altı üstü bir siteye yönlendirme yapacaklar diye bir dünya plastik tanım kasıyorlar. mandalcılar. kiloyla versen, 10 tane plastik mandal ya alırsın ya alamazsın.
  • ben gerçekten anlamıyorum, başka bir yazar grubu aynısını yapsa birkaç saatte uçurulacaklar; ancak bu 59saniye'ye tık göndermekle yükümlü arkadaşlar sözlükte cirit atmaya devam ediyorlar. çifte standart böyle yapılıyor demek ki sevgili sözlük ekibi.
    ancak ben takip etmeye devam edeceğim, ekibinizin amatörlüğü öylesine dikkat çekici ki, tek bir 59saniye başlığına tıklamak yeterli oluyor hepsini sayıp dökmek için.

işte küçük veletlerin sonu hüsranla biten tokat oyunu başlığı sayesinde tespit ettiğim güncellenmiş liste:
    kezbanopatra
    proton
    cengiz han
    piki miki
    nasil guzel yazmisim di mi: 36 enty'den çıkarım yapmak için henüz erken ancak, başlığın ilk entry'si olması sebebiyle seni de ekledim.
  • aa, şu an şoktadayım sözlük. lağvedilmiş bu ekip. listediğim hesaplardan sadece 1 tanesi (proton) şu an aktif.
    1 tanesi leyla olmuş (uçurulmuş.)
    geri kalan 7'si kayıp hale gelmiş.

başlıklarındaki 59saniye videoları da kaldırılmış. olaylar olaylar yani.

akie
    bozkurtlar diriliyor
    piki miki
    cengiz han
    kezbanopatra
    proton
    nasil guzel yazmisim di mi

edit: site kapanmış! anladım, teşekkürler. her şeyi takip edemiyorum :/
  • pek tehditkarlar ayrıca.
  • ug tek'in amme hizmeti yaptığı başlık.
hesabın var mı? giriş yap